Tiendeo official website

Leták Billa

Zverejnené dnes

  Hľadáš najlepšie Billa ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie Billa zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Billa alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Billa katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Billa katalóg "Leták Billa" platné od od 27/2 do do 5/3 a začni šetriť teraz!

  Iné Supermarkety katalógy

  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Billa
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Fresh

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - Billa ...

  Billa je predajňa obchodného reťazca potravinami a spotrebným tovarom

  Čo ponúka Billa

  Billa vo svojich predajniach ponúka široký sortiment tovaru ako aj výhodné akcie. Na oddelení ovocia a zeleniny je výber z domácej a zahraničnej ponuky. Je možné nájsť najzákladnejšie, tak aj exluzívne druhy ovocia a zeleniny v čerstvom, v sušenom ako aj v mrazenom stave. Oddelenie mäsa a mäsových výrobkov ponúka balené porcované výrobky a čerstvé mäso - hydinové, bravčové, hovädzie, baranie, teľacie, údené mäsové výrobky, mrazené ryby, párky, salámy, klobásy atď. Na oddelení pečiva okrem klasických pekárenskych výrobkov ponúka aj čerstvo pečené sladké a slané pekárenské výrobky. Ďalej je možné nájsť široký sortiment mliečnych výrobkov ďalej vajcia, kávu, čaj, trvanlivé potraviny, sladkosti, alkoholické a nealkoholické nápoje, tabakové výrobky, tlač. Na oddelení drogérie prostriedky na pranie, upratovanie a na starostlivosť o telo. Billa tiež ponúka aj sezóny tovar, napr. vianočný, veľkonočný, v lete doplnky k vode a iné. Okrem iných dodávateľov má Billa aj svoju vlastnú značku "clever".

  História Billa

  Spoločnosť BILLA bola založená v roku 1953.  Karl Washlek vo Viedni otvoril prvú diskontnú predajňu s drogistickým tovarom. V šestdesiatich rokoch sa otvorili ďalšie obchody a sortiment rozšírili potravinami. Sieť rýchlo expandovala, lebo to boli najlacnejšie obchody. V deveťdesiatich rokoch prenikla aj do zahraničia. Billa otvorila predajne aj na Slovensku. V súčasnosti má na Slovensku viac ako 140 predajní.

  Okrem toho, že v Bille nakupuješ v príjemnom prostredí tak aj príjemný personál vždy poradí ak potrebuješ. V Bille budeš mať stále veľmi výhodné akcie, ktoré neustále oslovia. Ak nie si majiteľom BILLA karty, neváhaj a zaregistruj sa! Budeš môcť využivať akcie, ktoré sú platné len pre držiteľov karty. Ak nemáš dostatok hotovosti, nákup môžeš zaplatiť aj kartou, alebo so stravnými lístkami. Ak Ťa blízki obdarovali darčekovou poukážkou Billa, aj tú môžeš pri platbe využiť. Reklamácie je môžné uplatniť podľa platných zákonov. Spoločnosť Billa venuje pozornosť rôznym aktivitám a podporuje rôzne projekty. Neváhaj a príd nakupovať do Billy kde v príjemnom prostredí budeš obklopený profesionálnym personálom.

  Šťastné nakupovanie!