Leták Fresh

3 dní zostáva
Otvor ponuky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Supermarkety

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Supermarkety obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Fresh ...

FRESH predajne je jednou sieťou predajní na celom Slovensku s potravinovým a spotrebným nepotravinovým tovarom každodennej potreby.

Informácie o FRESH obchodoch

 

Sieť FRESH predajní na Slovensku ponúka potravinový a nepotravinový tovar dennej potreby. O svojich aktuálnych ponukách pravidelne informuje svojich zákazníkov prostredníctvom tlačených a on-line letákov. Kladie veľký dôraz na predaj poctivých domácich, kvalitných potravín bez zbytočných konzervantov a pridaných chemických látok prostredníctvom domácich dodávateľov za férové ceny aj pod vlastnými značkami FRESH basic, Bio FRESH, FRESH Healthy living a Fresh exclusive. V ponuke sú od základných potravín, ako chlieb, múka, cukor, soľ, mlieko a mliečné výrobky, sladké a slané pochúťky, zelenina, oleje, ingrediencie na pečenie, konzervy alkoholoické a nealkoholické nápoje, čaje, káva, tuky, cestoviny, mrazené výrobky až po exkluzívne balené darčekové alkoholické výrobky. Pre chod domácnosti ponúka prostriedky na umývanie riadu, upratovanie, pranie a pre osobnú hygienu, ako mydlá, zubné kefky, pasty, šampóny, dezodoranty. V ponuke je aj papierový tovar-servítky, toaletný papier, kuchynské utierky, papierové tašky a pod. Do kuchyne tu nájdeš rôzne pomôcky, riad, servírovacie doplnky. Čerstvé, kvalitné, cenovo dostupné potraviny, kozmetiku a bežný spotrebný tovar je dostupné v sieti FRESH predajní na celom Slovenku.


História FRESH

História maloobchodnej siete FRESH sa začala písať v roku 2010 premenovaním a kompletnou reštrukturalizáciou pôvodných predajní Bala. Spoločnosť sídli v Košiciach, zakladateľom spoločnosti je Miroslav Labaš. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje obchody s názvom Fresh, Fresh mini alebo Fresh Plus. Zásobovanie majú na starosti tri veľkoobchody, okrem spoločnosti Labaš je to spoločnosť Makos v Bardejove a Libex v Žiline. Vo väčších supermarketoch Fresh Plus sa nachádza aj sieť vlastných butikov s názvom L.A. Press. O svojich aktualnych ponukách informuje zákazníkov prostredníctvom tlačených letákov, on-line aj v mobilnej aplikácii. Pravidelne ponúka svoje súťaže, recepty a články. Staň sa držiteľom zákazníckej karty Fresh, a prostredníctvom karty využívaj všetky ponúknuté výhody. 

 

 

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie