Tiendeo official website

Týždenná akcia FRESH Plus

7 dní zostáva

Hľadáš najlepšie Fresh ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Fresh zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Fresh alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Je momentálne 3 Fresh katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Fresh katalóg "Týždenná akcia FRESH Plus" platné od od 23/5 do do 5/6 a začni šetriť teraz!

Iné Supermarkety katalógy

  • Logo OXALIS
  • Logo NESPRESSO
  • Logo CBA
  • Logo Pet Center
  • Logo Super Zoo
  • Logo Milk Agro

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Fresh ...

FRESH predajne je jednou sieťou predajní na celom Slovensku s potravinovým a spotrebným nepotravinovým tovarom každodennej potreby.

Informácie o FRESH obchodoch

 

Sieť FRESH predajní na Slovensku ponúka potravinový a nepotravinový tovar dennej potreby. O svojich aktuálnych ponukách pravidelne informuje svojich zákazníkov prostredníctvom tlačených a on-line letákov. Kladie veľký dôraz na predaj poctivých domácich, kvalitných potravín bez zbytočných konzervantov a pridaných chemických látok prostredníctvom domácich dodávateľov za férové ceny aj pod vlastnými značkami FRESH basic, Bio FRESH, FRESH Healthy living a Fresh exclusive. V ponuke sú od základných potravín, ako chlieb, múka, cukor, soľ, mlieko a mliečné výrobky, sladké a slané pochúťky, zelenina, oleje, ingrediencie na pečenie, konzervy alkoholoické a nealkoholické nápoje, čaje, káva, tuky, cestoviny, mrazené výrobky až po exkluzívne balené darčekové alkoholické výrobky. Pre chod domácnosti ponúka prostriedky na umývanie riadu, upratovanie, pranie a pre osobnú hygienu, ako mydlá, zubné kefky, pasty, šampóny, dezodoranty. V ponuke je aj papierový tovar-servítky, toaletný papier, kuchynské utierky, papierové tašky a pod. Do kuchyne tu nájdeš rôzne pomôcky, riad, servírovacie doplnky. Čerstvé, kvalitné, cenovo dostupné potraviny, kozmetiku a bežný spotrebný tovar je dostupné v sieti FRESH predajní na celom Slovenku.


História FRESH

História maloobchodnej siete FRESH sa začala písať v roku 2010 premenovaním a kompletnou reštrukturalizáciou pôvodných predajní Bala. Spoločnosť sídli v Košiciach, zakladateľom spoločnosti je Miroslav Labaš. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje obchody s názvom Fresh, Fresh mini alebo Fresh Plus. Zásobovanie majú na starosti tri veľkoobchody, okrem spoločnosti Labaš je to spoločnosť Makos v Bardejove a Libex v Žiline. Vo väčších supermarketoch Fresh Plus sa nachádza aj sieť vlastných butikov s názvom L.A. Press. O svojich aktualnych ponukách informuje zákazníkov prostredníctvom tlačených letákov, on-line aj v mobilnej aplikácii. Pravidelne ponúka svoje súťaže, recepty a články. Staň sa držiteľom zákazníckej karty Fresh, a prostredníctvom karty využívaj všetky ponúknuté výhody.