Tiendeo official website

Nasledujúca akciová ponuka

3 dní zostáva

  Hľadáš najlepšie TERNO ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie TERNO zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od TERNO alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Momentálne existuje 1 TERNO katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší TERNO katalóg "Nasledujúca akciová ponuka" platné od od 9/7 do do 17/7 a začni šetriť teraz!

  Iné Supermarkety katalógy

  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Fresh
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Billa
  • Logo CBA

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - TERNO ...

  Terno je sieť obchodov, ktoré ponúkajú široký sortiment potravinového a nepotravinového tovaru

  Terno - sortiment tovaru

   

  Terno je slovenská firma, ktorá ponúka vždy čerstvé potraviny od domácich dodávateľov za dostupné ceny pre všetkých komzumentov. Z potravinového tovaru ponúka základné potraviny ako múka, cukor, soľ, ryža, cestoviny, pekárenské výrobky. Niektoré predajne majú svoju pekáreň. Ďalej ponúka mlieko a mliečné výrobky - maslo, joghurty, širokú škálu syrov, tvaroh, vajcia, mäso a mäsové výrobky, konzervy - paštéty, kompóty, hotové jedlá v konzerve, zeleninu čerstvú aj mrazenú, mrazené polotovary, ryby, čerstvé ovocie, kávu, čaje, sladké a slané pochúťky, koreniny, ingrediencie na pečenie, pudingy, alkoholické a nealkoholické nápoje , instantné jedlá, džemy a mnoho iného tovaru vo vysokej kvalite. Z nepotravinového tovaru ponúka drogistický tovar dennej spotreby, ako prostriedky na umývanie riadu, dezinfekčné prostriedky pre hygienu v kuchyni v kúpelni, pracie prostriedky, sprchové gély, mydlá, šampóny, zubné pasty, dezodoranty, osviežovače vzduchu, servítky, vreckovky, toaletný papier a podobne. Pravidelne vydané letáky Ti pomôžu orientovať sa v akciách obchodu. 

   

  Terno - história

   

  Sme slovenská sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do portfólia patria predajne KRAJ, TERNO a Moja Samoška. Zameriava na čerstvé a zdravšie alternatívy výrobkov. Zákazníci v TERNO si v blízkosti domovov doplnia rýchlo a pohodlne preverené potraviny. Zákazníci nájdu pod jednou strechou širokú škálu regionálnych, zdravých produktov ale aj bežný sortiment za primerané ceny. Terno prevádzkuje viac predajne rôznych formátov ─ od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety. V predajniach Ťa obslúži príjemný a skúsený personál, ktorý denne doplní kvalitné a čerstvé potraviny. Ďalšie výhody získaš s vernostnou Terno kartou, ktorú môžeš získať v ktorejkoľvek predajni Terno. Ak chceš, aby Ti neunikla žiadna z našich výhodných akcií, zadaj Tvoj e-mail a budeš dostávať akciové ponuky priamo do Tvojej schránky. Sleduj nás aj cez socialne siete!