leták CBA Komfos

Onedlho vyprší
Otvor ponuky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Supermarkety

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Supermarkety obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - CBA ...

CBA je obchodná značka reťazca maďarských supermarketov predajňami aj na území Slovenska ponukou potravinových výrobkov a výrobkov dennej potreby nepotravinového charakteru.

Sortiment produktov v obchodoch CBA

 

Kvalita výrobkov CBA je totožná kvalitou značkových výrobkov.Sortiment maloobchodnej značky CBA tvorí viac akko 600 výrobkov potravinového a nepotravinového charakteru. Kvalita výrobkov CBA je prioritou, preto sa venuje zvýšená pozornosť kontrole obalu, hmotnosti, senzorickým skúškam a prieskumu verejnej mienky. V ponuke sú základné potraviny, ako múka, cukor, soľ, ryža, cestoviny, ďalej pekárenské výrobky, mlieko a mliečné výrobky, čerstvá a mrazená zelenina, ovocie, mrazené polotovary, mäsové výrobky, ryby, konzervy, sladké a slané pochúťky, alkoholické a nealkoholické nápoje, ochucovadlá, potrava pre domácich miláčikov, káva, čaj. Z nepotravinového tovaru ponúka drogériu pre osobnú hygienu - mydlá, šampóny, sprchové gély, dezodoranty, drogériu pre domácnosť ako pomôcky na umývanie riadu, na upratovanie, na pranie a pod. všetko vo vysokej kvalite. Pozrite si aktuálny leták a rozhodnite sa, čo si vyberiete!

 

História CBA reťazca

 

CBA je reťazec maďarských supermarketov. Prevádzkuje svoje predajne na Slovensku, ale aj na území Bulharska, Litvy, Česka, Chorvátska, Maďarska, Poľska, Rumunska a Srbska. CBA bola založená v roku 1992. Zakladateľom je maďarský podnikateľ László Baldauf. Na Slovensku pôsobí od roku 2003. Základnou filozofiou reťazca je zodpovednosť a čestnosť pri predaji tovaru, dôraz na čerstvosť, kvalitu a bezpečnosť produktov. Ako zákazník CBA určite oceníte širokú ponuku produktov pochádzajúcich z rôznych regiónov Slovenska. Zákazníci nakupujú výhodnejšie vďaka zákazníckej karte a živnostníci ušetria pri každom nákupe spolu s kartou ŽivnoBonus.  Akciový tovar nájdete vo všetkých typoch predajní siete CBA: CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA, Diskont CBANájdite si tú svoju najbližšiu predajňu vo svojom okolí!

 

 

 

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie