Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z CBA.

Hľadáš najlepšie CBA ponuky?

Ak hľadáš najväčšie CBA zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od CBA alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od CBA a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Supermarkety, ako je napríklad brožúra Lidl "Lupilu" platné od od 21/9 do do 15/5.

Iné Supermarkety katalógy

  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Billa
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Fresh

Niečo, čo ťa môže zaujímať - CBA ...

CBA je obchodná značka reťazca maďarských supermarketov predajňami aj na území Slovenska ponukou potravinových výrobkov a výrobkov dennej potreby nepotravinového charakteru.

Sortiment produktov v obchodoch CBA

 

Kvalita výrobkov CBA je totožná kvalitou značkových výrobkov.Sortiment maloobchodnej značky CBA tvorí viac akko 600 výrobkov potravinového a nepotravinového charakteru. Kvalita výrobkov CBA je prioritou, preto sa venuje zvýšená pozornosť kontrole obalu, hmotnosti, senzorickým skúškam a prieskumu verejnej mienky. V ponuke sú základné potraviny, ako múka, cukor, soľ, ryža, cestoviny, ďalej pekárenské výrobky, mlieko a mliečné výrobky, čerstvá a mrazená zelenina, ovocie, mrazené polotovary, mäsové výrobky, ryby, konzervy, sladké a slané pochúťky, alkoholické a nealkoholické nápoje, ochucovadlá, potrava pre domácich miláčikov, káva, čaj. Z nepotravinového tovaru ponúka drogériu pre osobnú hygienu - mydlá, šampóny, sprchové gély, dezodoranty, drogériu pre domácnosť ako pomôcky na umývanie riadu, na upratovanie, na pranie a pod. všetko vo vysokej kvalite. Pozrite si aktuálny leták a rozhodnite sa, čo si vyberiete!

 

História CBA reťazca

 

CBA je reťazec maďarských supermarketov. Prevádzkuje svoje predajne na Slovensku, ale aj na území Bulharska, Litvy, Česka, Chorvátska, Maďarska, Poľska, Rumunska a Srbska. CBA bola založená v roku 1992. Zakladateľom je maďarský podnikateľ László Baldauf. Na Slovensku pôsobí od roku 2003. Základnou filozofiou reťazca je zodpovednosť a čestnosť pri predaji tovaru, dôraz na čerstvosť, kvalitu a bezpečnosť produktov. Ako zákazník CBA určite oceníte širokú ponuku produktov pochádzajúcich z rôznych regiónov Slovenska. Zákazníci nakupujú výhodnejšie vďaka zákazníckej karte a živnostníci ušetria pri každom nákupe spolu s kartou ŽivnoBonus.  Akciový tovar nájdete vo všetkých typoch predajní siete CBA: CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA, Diskont CBANájdite si tú svoju najbližšiu predajňu vo svojom okolí!