Reklama

leták CBA Komfos

Uverejnené včera

Hľadáš najlepšie CBA ponuky?

Ak hľadáš najväčšie CBA zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od CBA alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Momentálne existuje 1 CBA katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší CBA katalóg "leták CBA Komfos" platné od 01/02/2023 do 15/02/2023 a začni šetriť teraz!

Iné Supermarkety obchody

  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Billa
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Fresh

Niečo, čo ťa môže zaujímať - CBA ...

CBA je obchodná značka reťazca maďarských supermarketov predajňami aj na území Slovenska ponukou potravinových výrobkov a výrobkov dennej potreby nepotravinového charakteru.

Sortiment produktov v obchodoch CBA

 

Kvalita výrobkov CBA je totožná kvalitou značkových výrobkov.Sortiment maloobchodnej značky CBA tvorí viac akko 600 výrobkov potravinového a nepotravinového charakteru. Kvalita výrobkov CBA je prioritou, preto sa venuje zvýšená pozornosť kontrole obalu, hmotnosti, senzorickým skúškam a prieskumu verejnej mienky. V ponuke sú základné potraviny, ako múka, cukor, soľ, ryža, cestoviny, ďalej pekárenské výrobky, mlieko a mliečné výrobky, čerstvá a mrazená zelenina, ovocie, mrazené polotovary, mäsové výrobky, ryby, konzervy, sladké a slané pochúťky, alkoholické a nealkoholické nápoje, ochucovadlá, potrava pre domácich miláčikov, káva, čaj. Z nepotravinového tovaru ponúka drogériu pre osobnú hygienu - mydlá, šampóny, sprchové gély, dezodoranty, drogériu pre domácnosť ako pomôcky na umývanie riadu, na upratovanie, na pranie a pod. všetko vo vysokej kvalite. Pozrite si aktuálny leták a rozhodnite sa, čo si vyberiete!

 

História CBA reťazca

 

CBA je reťazec maďarských supermarketov. Prevádzkuje svoje predajne na Slovensku, ale aj na území Bulharska, Litvy, Česka, Chorvátska, Maďarska, Poľska, Rumunska a Srbska. CBA bola založená v roku 1992. Zakladateľom je maďarský podnikateľ László Baldauf. Na Slovensku pôsobí od roku 2003. Základnou filozofiou reťazca je zodpovednosť a čestnosť pri predaji tovaru, dôraz na čerstvosť, kvalitu a bezpečnosť produktov. Ako zákazník CBA určite oceníte širokú ponuku produktov pochádzajúcich z rôznych regiónov Slovenska. Zákazníci nakupujú výhodnejšie vďaka zákazníckej karte a živnostníci ušetria pri každom nákupe spolu s kartou ŽivnoBonus.  Akciový tovar nájdete vo všetkých typoch predajní siete CBA: CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA, Diskont CBANájdite si tú svoju najbližšiu predajňu vo svojom okolí!

 

 

 

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Supermarkety

Zásady ochrany osobných údajov

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona