Tiendeo official website

Moja zmrzlina

Viac ako mesiac

Hľadáš najlepšie METRO ponuky?

Ak hľadáš najväčšie METRO zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od METRO alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Je momentálne 8 METRO katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší METRO katalóg "Moja zmrzlina" platné od od 11/4 do do 27/8 a začni šetriť teraz!

Iné Supermarkety katalógy

  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Billa
  • Logo COOP Jednota
  • Logo Fresh

Niečo, čo ťa môže zaujímať - METRO ...

METRO ponúka podnikateľom na jednom mieste potravinový a nepotravinový tovar

Ponuka v METRO

METRO ponúka veľmi široký sortiment tovaru. Z potravinárskeho sortimentu je ponuka veľmi široká a to od čerstvých, mrazených, pekárenskych výrobkov, trvanlivých potravín, mäsových výrobkov, ovocia, zeleniny, až po špecialne výrobky. Pre celiatikov je k dispozícii až 250 položiek bezlepkových výrobkov, bezlaktózové, diabetické a bio produkty. Široká škála ponuky pre ľudí so zdravotnými problémami. Z nepotravinárkeho sortimentu sa nachádza drogistický, kozmetický tovar, tabakové výrobky, kuchynské potreby k vareniu, ako aj k stolovaniu, uskladneniu, jednorázové potreby do kuchyne, pracovné oblečenie, papierový sortiment, baliaca technika, kancelárska technika, školské potreby, úložné boxy, stoličky, textil, matrace, autopríslušenstvo. Z elektroniky je sortiment od malých elektrospotrebičov až po väčšie spotrebiče. Z elektronických doplnkov je tiež veľký výber. Okrem toho je tu možné nájsť rôzne druhy dekoračných výrobkov do bytu ako aj pre zábavu.

História -  METRO

METRO Cash & Carry SR s.r.o.vznikla ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group - jednej z najväčších obchodných skupín na svete. METRO Group pôsobí v 29 krajinách na štyroch kontinentoch a prevádzkuje vyše 650 veľkoobchodných samoobslužných centier zaoberajúce sa výľučne veľkoobchodným predajom.  V Slovenskej republike do siete patrí šesť veľkoobchodných centier. METRO Group má medzinárodnú identitu a ozajstnú medzinárodnú podnikovú kultúru.

Metro okrem toho, že registrovaným podnikateľom ponúka vyše 33000 položiek, má pre svojich zákazníkov má aj iné benefity. Čerstvosť a kvalita je vždy samozrejnosťou. Využi METRO distribúciu - on line objednaný tovar dovezú. Môžeš si vybrať spôsob platby, a to v hotovosti, platobnou alebo debetnou kartou a navyše vo všetkých METRACH sú namontované bankomaty. Na čerpacích staniciach METRO je zaručená vysoká kvalita pohonných látok. Z reštauračných prevádzok odvážajú použitý potravinársky olej na recykláciu. Na každom veľkoobchodnom stredisku METRO je k dispozícii pre držiteľov strieborných a zlatých kariet zákaznícky pult, kde každému ochotne poradia. Službu vyšívanie log môžeš využiť ak v METRO nakúpiš aspoň 12 kusov pracovného oblečenia. Zaujímajú Ťa nové informácie z gastronómie? Je tu  časopis Gastro. Magazin Culinar zas prináša inšpirácie zo sezónnych kulinárskych noviniek.

Čakáme Ťa na príjemné veľkoobchodné nakupovanie!