Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Hyper-Supermarket obchody - Tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - METRO ...

METRO ponúka podnikateľom na jednom mieste potravinový a nepotravinový tovar

Ponuka v METRO

METRO ponúka veľmi široký sortiment tovaru. Z potravinárskeho sortimentu je ponuka veľmi široká a to od čerstvých, mrazených, pekárenskych výrobkov, trvanlivých potravín, mäsových výrobkov, ovocia, zeleniny, až po špecialne výrobky. Pre celiatikov je k dispozícii až 250 položiek bezlepkových výrobkov, bezlaktózové, diabetické a bio produkty. Široká škála ponuky pre ľudí so zdravotnými problémami. Z nepotravinárkeho sortimentu sa nachádza drogistický, kozmetický tovar, tabakové výrobky, kuchynské potreby k vareniu, ako aj k stolovaniu, uskladneniu, jednorázové potreby do kuchyne, pracovné oblečenie, papierový sortiment, baliaca technika, kancelárska technika, školské potreby, úložné boxy, stoličky, textil, matrace, autopríslušenstvo. Z elektroniky je sortiment od malých elektrospotrebičov až po väčšie spotrebiče. Z elektronických doplnkov je tiež veľký výber. Okrem toho je tu možné nájsť rôzne druhy dekoračných výrobkov do bytu ako aj pre zábavu.

História -  METRO

METRO Cash & Carry SR s.r.o.vznikla ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group - jednej z najväčších obchodných skupín na svete. METRO Group pôsobí v 29 krajinách na štyroch kontinentoch a prevádzkuje vyše 650 veľkoobchodných samoobslužných centier zaoberajúce sa výľučne veľkoobchodným predajom.  V Slovenskej republike do siete patrí šesť veľkoobchodných centier. METRO Group má medzinárodnú identitu a ozajstnú medzinárodnú podnikovú kultúru.

Metro okrem toho, že registrovaným podnikateľom ponúka vyše 33000 položiek, má pre svojich zákazníkov má aj iné benefity. Čerstvosť a kvalita je vždy samozrejnosťou. Využi METRO distribúciu - on line objednaný tovar dovezú. Môžeš si vybrať spôsob platby, a to v hotovosti, platobnou alebo debetnou kartou a navyše vo všetkých METRACH sú namontované bankomaty. Na čerpacích staniciach METRO je zaručená vysoká kvalita pohonných látok. Z reštauračných prevádzok odvážajú použitý potravinársky olej na recykláciu. Na každom veľkoobchodnom stredisku METRO je k dispozícii pre držiteľov strieborných a zlatých kariet zákaznícky pult, kde každému ochotne poradia. Službu vyšívanie log môžeš využiť ak v METRO nakúpiš aspoň 12 kusov pracovného oblečenia. Zaujímajú Ťa nové informácie z gastronómie? Je tu  časopis Gastro. Magazin Culinar zas prináša inšpirácie zo sezónnych kulinárskych noviniek.

Čakáme Ťa na príjemné veľkoobchodné nakupovanie!