Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Hyper-Supermarket obchody - Tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Tesco ...

Tesco je reťazec obchodných domov a supermarketov.

Z ponuky predajne Tesco

Ponuka sortimentu je závislá od veľkosti a typu predajne. V predajniach Tesco expres a supermarket sa špecializuje na jedlá, nápoje a drogériu. V hypermarketoch a obchodných  domoch je možné nájsť oblečenie, elektroniku, hračky, doplnky do bytu, dekoračné predmety a iné produkty. Podľa sezóny aj záhradkárske potreby, náradie, osivá, potravu pre domácich miláčikov. Na úseku potravín sa nachádza čerstvé mäso, mäsové výrobky, mliečne výrobky, ovocie, konzervy - mäsové, zeleninové, kompóty, ďalej mrazený tovar každého druhu, trvanlivé potraviny, nápoje, čaje, káva, sladkosti, chlieb, pečivo. Tesco má aj vlastnú značku Tesco Finest. Je obľúbená medzi gurmánmi - hotové omáčky inšpirované indickou, ázijskou, talianskou kuchyňou. Ďalej sú to olivy, chipsy, pralinky, čokolády, müsli, vína. ProFormula je kvalitná značka kozmetiky, PetSpecialit je tá najlepšia strava pre všetkých miláčikov. Služba jedlo so sebou ponúka - šaláty, bagety, tortilly. Tesco neustále rozširuje okruh domácich dodávateľov.

 

História  Tesco

Spoločnosť bola založená v roku 1919 v Spojenom kráľovstve. Spoločnosť zo začiatku fungovala ako sieť trhových stánkov a meno Tesco sa objavilo v roku 1924. Stánky pomaly prešli do uzamykateľných budov. Prvý samoobslužný obchod sa otvoril  v roku 1956. Postupne sa otvárali ďalšie obchody  vo väčších priestoroch. Prvú čerpaciu stanicu otvorilo Tesco v roku 1974. V deväťdesiatich rokoch spločnosť otvorila pobočky aj v Európe, neskôr aj mimo nej. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1996. Jeho pobočky sú v každom regióne. Okrem predajní prevádzkuje aj 18 čerpacích staníc.

Tesco ponúka rýchlu pôžičku na kartu až do 10000 € bez poplatku. Úver možno kedykoľvek doplatiť. Pri každom nákupe stačí pripnúť kartu ClubCard a za každé minuté euro dostane zákazník 1 bod. Štyri krát ročne sa robí vyúčtovanie, kde sa body premenia na peňažné poukážky a kupóny na zľavu pri ďaľšom nákupe určitého produktu. Počet nazbieraných bodov je možné zístiť na účtenke, on-line, alebo z vyúčtovania. Peňažné poukážky a kupóny nie je možné využiť na čerpacej stanici. Zákazníkom ešte ponúka Tesco mobile - najvýhodnejšie volanie bez podmienok. Reklamovať je možné podľa platných predpisov.

Príjemný a šťastný nákup v Tescu!