Tiendeo official website

Lupilu

Viac ako mesiac

Hľadáš najlepšie Lidl ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Lidl zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Lidl alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Supermarkety v tvojom meste. Je momentálne 11 Lidl katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Lidl katalóg "Lupilu" platné od od 21/9 do do 15/5 a začni šetriť teraz!

Iné Supermarkety katalógy

  • Logo OXALIS
  • Logo NESPRESSO
  • Logo CBA
  • Logo Pet Center
  • Logo Super Zoo
  • Logo Milk Agro

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Lidl ...

LIDL diskontný obchodný reťazec na Slovensku, nákupné centrum

Informácie o LIDL

Lidl je jeden z najobľúbenejších obchodných reťazcov na Slovensku. Lidl letáky vychádzajú pravidelne každý týždeň. Sú tematické a okrem potravinárskych a drogistickych výrobkov ponúkajú aj špeciálne ponuky ďaľšieho spotrebného tovaru, ako oblečenie, obuv, športové vybavenie, záhradné náradie. Spoločnosť vo svojom marketingu používa nasledovné súkromné značky: syry Bluedino, mäsové výrobky Dulano a Pikok, minerálne vody a limonády Saguaro, mliečne výrobky Pilos a Fruit Jumbo, kozmetiku Cien, pracie prostriedky Formil, čistiace prostriedky W5, elektroniku Silvercrest, náradie Parkside, módne značky Lupilu, Esmara a Livergy, šport Crivit, náradie, záhrada Florabest. Jednou z foriem reklamy je takzvaný súboj kuchárov.

 

Pôvod, história Lidla

Skupinu Lidl Stiftung & Co. KG založili v roku 1973 v nemeckom meste Neckarsulm, kde sídli dodnes. Zakladateľ Dieter Schwartz, ktorý kúpil od penzionovaného otca práva na názov Lidl si otvoril prvú diskontnú predajňu v nemeckom meste Ludwishafen. V roku 2010 už mal 3100 obchodov v Nemecku. V deveťdesiatich rokoch už začal budovať sieť obchodov aj mimo Nemecka. V roku 2016 už mal v Európe viac ako 10 000 predajní. Patrí do "Top 10" maloobchodných sietí. V júli 2017 spoločnosť Lidl otvorila prvých 10 amerických obchodov. Na Slovensku sa skupina etablovala v roku 2004 otvorením prvých štrnástich predajní. Slovenská centrála je v Bratislave - Ružinov. Aktuálne sa Lidl zameriava aj na pomoc slovenským výrobcom tým, že im pomáha ich expanziou do zahraničia. 

V Lidli je cestou k úspechu vysoká kvalita a neustále sa zlepšovanie sa vo všetkých ohľadoch. Pre zákazníkov pravidelne pripravuje rôzne akcie, ako aj projekty: Voda pre stromy, Rozprávky, ktoré potešia všetky deti, Lidl Ihrisko, Žihadielko. Obľúbená je aj Kuchyňa Lidla či tematické brožúry. Všetky tieto projekty majú vysokú pridanú hodnotu, čo zákazníci vnímajú pozitívne a veľmi oceňujú. Každý rok rozdáva niekoľko druhov darčekov. Je to spôsob ako poďakovať zákazníkom za ich vernosť. O každom projekte informuje prostredníctvom tlačových správ na svojich social-media kanáloch. Lidl je priateľský, zákazník je stredobodom pozornosti a preto chce zákazníkom spríjemniť pobyt v predajni. Záruka vrátenia peňazí je samozrejmosťou. Pri potravinárskych výrobkoch musia byť vady reklamované v záručnej dobe. Pri nepotravinovom tovare môže zákazník v lehote 30 dní odo dňa zakúpenia tovaru odstúpiť od zmluvy za predpokladu, že tovar vráti v pôvodnom stave a obale a s predloženým dokladom o kúpe.