Oblubené

Sportisimo - Letáky, akcie, katalógy a kupóny

Oblubené
Pridaj  Sportisimo medzi oblúbene
Koncí dnes
KUPÓN
Pridaj  Sportisimo medzi oblúbene
KUPÓN
Pridaj  Sportisimo medzi oblúbene
KUPÓN
Pridaj  Decathlon medzi oblúbene
KUPÓN
Pridaj  Decathlon medzi oblúbene
KUPÓN

Pozri viac ponúk

(0)

Nieco, co ta môže zaujímat - Sportisimo ...

SPORTISIMO SK s.r.o. predajňa maloobchodného športového reťazca

Informácie o SPORTISIMO

Vo všetkých predajňiach SPORTISIMO je možné vybrať z kompletnej ponuky lyží, lyžiarského vybavenia, potrieb pre futbal, halové a raketové športy, beh alebo fitnes, všetko pre cyklistiku, vodné športy, rotopédy a posilňovacie stroje, oblečenie a potreby pre voľný čas a mnoho ďalšieho. Aj najmenších športovcov vybavia na rôzne druhy športov a to do každého počasia. Ponúka široký sortiment od výrobcov z celého sveta. V ponuke je možné nájsť všetko a pre všetky vekové kategórie v dobrej kvalite a cene. Vo svojích predajniach prezentuje aj tieto značky: NIKE, ADIDAS, UMBRO, REEBOK, HEAD, SALOMON, COLUMBIA, FISCHER, ATOMIC, WILSON, ALPINE PRO, LOAP, HANNAH, KLIMATEX, SPYDER, HELLY HANSON, GOLDWIN,ROSSIGNOLL atď.

Vývoj predajní SPORTISIMO

SPORTISIMO SK s.r.o. je sesterskou spoločnosťou SPORTISIMO s.r.o. popredného športového maloobchodného reťazca v ČR. Na Slovensku prvé predajne otvorili v roku 2008. Týmto spôsobom dynamicky pokračovali a dnes majú na Slovensku 35 kamenných predajní. Má dlhodobo stabilné hospodárske výsledky. V tomto trende plánujú pokračovať aj v budúcnosti. Ich filozófiou je poskytovanie vysokého štandartu služieb a výrobkov v najvyššej kvalite. Predajne sa nachádzajú vo všetkých väčších nákupných centrách.

V SPORTISIMO sa o zákazníkoch stará vyškolený personál. Pri predajniach je zabezpečené parkovanie. Ponúkajú vernostný program - KLUB SPORTISIMO. Pre všetkých členov pravidelne pripravujú exkluzívne akcie a zľavové ponuky, ktoré sú určené len pre registrovaných členov. Výhody sa vzťahujú aj na kamenné obchody aj na e-shopy. Záručná doba na tovar je 24 mesiacov, reklamáciu je môžné uplatniť podľa platných zákonov. Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť  do 14 dní. Reregistrovaný členovia majú doklad o kúpe na svojom on-line účte a nemusia sa stresovať ak nemáju k dispozíci pokladničný blok. Platba sa dá uskutočniť aj kartou on-line.

Šťastné nakupovanie!

Stiahni Tiendeo applikáciu
Posledné ponuky!

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávat najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo - Tvoje mesto