Ponuky Sportisimo

Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Šport

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Šport obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Sportisimo ...

SPORTISIMO SK s.r.o. predajňa maloobchodného športového reťazca

Informácie o SPORTISIMO

Vo všetkých predajňiach SPORTISIMO je možné vybrať z kompletnej ponuky lyží, lyžiarského vybavenia, potrieb pre futbal, halové a raketové športy, beh alebo fitnes, všetko pre cyklistiku, vodné športy, rotopédy a posilňovacie stroje, oblečenie a potreby pre voľný čas a mnoho ďalšieho. Aj najmenších športovcov vybavia na rôzne druhy športov a to do každého počasia. Ponúka široký sortiment od výrobcov z celého sveta. V ponuke je možné nájsť všetko a pre všetky vekové kategórie v dobrej kvalite a cene. Vo svojích predajniach prezentuje aj tieto značky: NIKE, ADIDAS, UMBRO, REEBOK, HEAD, SALOMON, COLUMBIA, FISCHER, ATOMIC, WILSON, ALPINE PRO, LOAP, HANNAH, KLIMATEX, SPYDER, HELLY HANSON, GOLDWIN,ROSSIGNOLL atď.

 

Vývoj predajní SPORTISIMO

SPORTISIMO SK s.r.o. je sesterskou spoločnosťou SPORTISIMO s.r.o. popredného športového maloobchodného reťazca v ČR. Na Slovensku prvé predajne otvorili v roku 2008. Týmto spôsobom dynamicky pokračovali a dnes majú na Slovensku 35 kamenných predajní. Má dlhodobo stabilné hospodárske výsledky. V tomto trende plánujú pokračovať aj v budúcnosti. Ich filozófiou je poskytovanie vysokého štandartu služieb a výrobkov v najvyššej kvalite. Predajne sa nachádzajú vo všetkých väčších nákupných centrách.

V SPORTISIMO sa o zákazníkoch stará vyškolený personál. Pri predajniach je zabezpečené parkovanie. Ponúkajú vernostný program - KLUB SPORTISIMO. Pre všetkých členov pravidelne pripravujú exkluzívne akcie a zľavové ponuky, ktoré sú určené len pre registrovaných členov. Výhody sa vzťahujú aj na kamenné obchody aj na e-shopy. Záručná doba na tovar je 24 mesiacov, reklamáciu je môžné uplatniť podľa platných zákonov. Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť  do 14 dní. Reregistrovaný členovia majú doklad o kúpe na svojom on-line účte a nemusia sa stresovať ak nemáju k dispozíci pokladničný blok. Platba sa dá uskutočniť aj kartou on-line.

Šťastné nakupovanie!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie