Tiendeo official website

Ponuky Sportisimo

Viac ako mesiac

  Ponuky Sportisimo

  Hľadáš najlepšie Sportisimo ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie Sportisimo zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Sportisimo alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Šport v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Sportisimo katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Sportisimo katalóg "Ponuky Sportisimo" platné od od 15/11 do do 15/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Šport katalógy

  • Logo Decathlon
  • Logo Sportisimo
  • Logo Adidas
  • Logo Cube
  • Logo Intersport
  • Logo EXIsport

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - Sportisimo ...

  SPORTISIMO SK s.r.o. predajňa maloobchodného športového reťazca

  Informácie o SPORTISIMO

  Vo všetkých predajňiach SPORTISIMO je možné vybrať z kompletnej ponuky lyží, lyžiarského vybavenia, potrieb pre futbal, halové a raketové športy, beh alebo fitnes, všetko pre cyklistiku, vodné športy, rotopédy a posilňovacie stroje, oblečenie a potreby pre voľný čas a mnoho ďalšieho. Aj najmenších športovcov vybavia na rôzne druhy športov a to do každého počasia. Ponúka široký sortiment od výrobcov z celého sveta. V ponuke je možné nájsť všetko a pre všetky vekové kategórie v dobrej kvalite a cene. Vo svojích predajniach prezentuje aj tieto značky: NIKE, ADIDAS, UMBRO, REEBOK, HEAD, SALOMON, COLUMBIA, FISCHER, ATOMIC, WILSON, ALPINE PRO, LOAP, HANNAH, KLIMATEX, SPYDER, HELLY HANSON, GOLDWIN,ROSSIGNOLL atď.

   

  Vývoj predajní SPORTISIMO

  SPORTISIMO SK s.r.o. je sesterskou spoločnosťou SPORTISIMO s.r.o. popredného športového maloobchodného reťazca v ČR. Na Slovensku prvé predajne otvorili v roku 2008. Týmto spôsobom dynamicky pokračovali a dnes majú na Slovensku 35 kamenných predajní. Má dlhodobo stabilné hospodárske výsledky. V tomto trende plánujú pokračovať aj v budúcnosti. Ich filozófiou je poskytovanie vysokého štandartu služieb a výrobkov v najvyššej kvalite. Predajne sa nachádzajú vo všetkých väčších nákupných centrách.

  V SPORTISIMO sa o zákazníkoch stará vyškolený personál. Pri predajniach je zabezpečené parkovanie. Ponúkajú vernostný program - KLUB SPORTISIMO. Pre všetkých členov pravidelne pripravujú exkluzívne akcie a zľavové ponuky, ktoré sú určené len pre registrovaných členov. Výhody sa vzťahujú aj na kamenné obchody aj na e-shopy. Záručná doba na tovar je 24 mesiacov, reklamáciu je môžné uplatniť podľa platných zákonov. Tovar je možné vrátiť alebo vymeniť  do 14 dní. Reregistrovaný členovia majú doklad o kúpe na svojom on-line účte a nemusia sa stresovať ak nemáju k dispozíci pokladničný blok. Platba sa dá uskutočniť aj kartou on-line.

  Šťastné nakupovanie!