Tiendeo official website

Hľadáš najlepšie Nike ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Nike zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Nike alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Šport v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Nike a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Šport, ako je napríklad brožúra EXIsport "Špeciálne zľavy" platné od od 21/9 do do 30/9.

Nájdi katalógy v Nike v tvoje mesto

Iné Šport katalógy

  • Logo Sportisimo
  • Logo Decathlon
  • Logo Intersport
  • Logo Nike
  • Logo Adidas
  • Logo A3 Sport

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Nike ...

NIKE - obchod zso načkovým športovým oblečením a obuvou

Sortiment značky NIKE

Značka Nike pre pánov ponúka okrem športovej obuvi aj oblečenie, ako tričká, mikiny, bundy, vesty, šály, nohavice, šortky, spodnú bielizeň, čiapky, batohy, vaky, peňaženky, lopty, kopačky, šľapky, a obuv podľa povahy športu. Pre dámy tiež legíny, tričká, bundy, tielka, topy, spodnú bielizeň, čiapky, tašky, batohy, bežecké doplnky, obuv podľa zvoleného športu. Pre deti ponúka tiež oblečenie, obuv a doplnky v každej veľkosti a podľa povahy športu. Svoje výrobky predáva aj pod označeniami: Nike Golf, Air Force1, Nike Dunk Nike Pro, Nike+, Air Jordan, Nike Blazers, Air Max, Foamposite.

História značky NIKE

Dvaja športoví nadšenci v Amerike pre predaj japonskej športovej obuvi založili spoločnosť Blue Ribbon Sport, z ktorej vzniklo dnešné Nike. Obchádzali atletické štadiony v amerických štátoch a ponúkali novinku v podobe japonskej atletickej obuvi. V roku 1965 prijali prvého zamestnanca ako obchodného zástupcu, ktorý cestoval po Kalifornii a ponúkal tu japonkú atletickú obuv. Atletické topánky začali upravovať, aby boli pre bežca ešte pohodlnejšie. Ukončili spoluprácu s japonskou spoločnosťou a začali sami vyrábať. Meno bohyne ich inšpirovalo k menu značky, a tak v roku 1971 vznikla značka Nike, čo je zachované až dodnes. Po športovej obuvi rozšírili výrobu aj na oblečenie a športové potreby. Dnes je Nike jeden z najúspešnejších športových značiek. Značku preslávili predovšetkým špičkoví športovci. Sídlo má v štáte Oregon a na celom svete prevádzkuje približne 900 obchodov, vrátane Slovenska.

Vo väčších mestách na Slovensku má Nike svoje vlastné obchody a v menších mestách je ju možné kúpiť v kvalitných športových obchodoch. Oficiálny web firma v slovenskej verzii momentálne neprevádzkuje a neumožňuje zasielanie tovaru. Napriek tomu máš dostatočné možnosti nakupovať on-line z obchodov na Slovensku, ktoré ponúkajú túto značku. Výhody pri nákupe, alebo zľavy v obchode máš podľa aktuálnych ponúk kde nakupuješ. Platby, reklamácie sú vykonateľné podľa platných predpisov obchodu, preto pred nákupom si pozorne prečítaj obchodné podmienky.

Šťastné nakupovanie a športovanie so značkou NIKE!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie |
Spravovať cookies