Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Šport

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Šport obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Adidas ...

Adidas je nemecký výrobca športového oblečenia, doplnkov

Sortiment výrobkov Adidas

Zo širokej škály ponuky si každý môže vybrať pre seba ten najvhodnejší produkt. Topánky: bežecké, futbalové, treningové, tenisové, golfové, na vzpieranie, sandále, šlapky, turistické, voľnočasové. Všetky tieto druhy topánok sa nachádzajú v ponuke pre pánov ako aj pre ženy. Obuv je v ponuke aj pre deti, prispôsobená podľa pohlavia a veku dieťaťa. Zo sortimentu oblečenia: nohavice, legíny, tričká, bundy, svetre, polóvre, vesty, bundy, mikiny, oblečenie do vody, doplnky, ako ponožky, šále, rukavice, okuliare, prilby, vaky, tašky, lopty. Široký sortiment oblečení je ponúkaní v pánskom aj v dámskom prevedení a to podľa povahy športu, či sa jedná o interierový, exterierový, letný alebo zimný šport.

História  Adidas

Firma začala písať svoje dejiny v roku 1920, keď Adolf Dassler vyrobil svoju prvú obuv. Firma bola pomenovaná až v roku 1948 z iniciálok jeho mena. O rok neskôr si dal firmu zaregistrovať ako aj obchodnú značku, celosvetovo známe tri prúžky. Brat sa venoval obchodu a Adolf sa zaoberal vývojom. Výrobu ručne šitých topánok začal s dvoma obuvníkmi. Skúšal tvoriť odlišné topánky pre každý typ športu a vypracoval sa k tomu, že o 7 rokov už zamestnal 25 obuvníkov. Denne vyrábali 100 párov ručne šitých topánok. O niekoľko rokov väčšina nemeckých atletov už nosila Dasslerove topánky. Koncom tridsiatich rokov denne vyrábali už 1 000 párov topánok. Firma stále zvyšovla a zlepšovala výrobu a koncom päťdesiatich rokov otvorila ďalšiu fabriku vo Francúzku a v Nemecku. Výrobu rozšírili o oblečenie a šitie futbalových lôpt. V roku 1978 umrel Adolf Dassler a v roku 1987 aj Horst Dassler. Fima sa stala akciovou spoločnosťou, ale napriek tomu zostáva v rodinnom vlastníctve. Firma je ďalej úspešná, sponzoruje, oblieka športovcov na všetkých športových podujatiach. V roku 1997  spoločnosť kúpila Salamon Group, neskôr Reebok a s tým sa dostala k ďalším známym značkám. Dnes je v Európe najväčším zásobovateľom atletickej obuvi a športového oblečenia.

Predajne, ktoré ponúkajú športovú obuv, oblečenie, doplnky značkay Adidas nájdeš vo všetkých nákupných strediskách a v menších mestách, v obchodoch so športovými potrebami alebo v e-shopoch. Okrem ochotného personálu, ktorý vždy odborne poradí pri výbere, vždy nájdeš aj akcie, ktoré oslovia. Zákaznícka karta je samozrejmosťou, ktorou s nazbieranými bodmi pri ďaľšom nákupe môžeš získať zľavu. Kartu môžeš používať aj on-line. Tovar doručí kurierska služba. Platba je možná v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom. V závislosti od obchodu sa dá dohodnúť aj splátkový kalendár. Reklamácie, vrátenie tovaru prebiehajú podľa platných obchodných podmienok.

Príjemný nákup a pohyb s ADIDASom!

Viac ponúk z Šport

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie