Výpredaj Muži -60%

3 dní zostáva
Otvor ponuky

Hľadáš najlepšie EXIsport ponuky?

Ak hľadáš najväčšie EXIsport zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od EXIsport alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Šport v tvojom meste. Je momentálne 4 EXIsport katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší EXIsport katalóg "Výpredaj Muži -60%" platné od 24/05/2022 do 31/05/2022 a začni šetriť teraz!

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Šport

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Šport obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - EXIsport ...

EXIsport je športový obchodný reťazec

EXIsport - sortiment tovaru

Šport je skvelý spôsob fyzickej aktivity pre vývoj fyzickej zručnosti, pre zlepšenie kondície a pre vlastné potešenie. K tejto aktivite potrebujeme aj správne oblečenie, obuv, doplnky a náčinie. Vo výbere týchto artiklov pomôže EXIsport so svojou širokou škálou tovaru a to nielen pri výkone celoročných, ale aj sezónnych športov. V ponuke je oblečenie ako sú nohavice, bundy, tričká, spodné prádlo, šortky, plavky, šaty, termoprádlo, košele, legíny, baleríny, tenisky, čižmy, kopačky, plážové oblečenie, ruksaky, lopty, vaky, ponožky, podkolienky, čiapky, šály, okuliare, prilby a ešte omnoho viac druhov doplnkov pre celú rodinu. Značky predávané v EXIsport predajniach: ADIDAS, ARENA, FILA, HEAD, KAPPA, KROSS, REHALL, ROXA a ešte omnoho viac.

O EXIsport-e

EXIsport je jediná a najväčšia slovenská obchodná sieť na Slovensku so športovými potrebami, oblečením a doplnkami pre každý typ športu a to pre náročných športovcov ako aj pre začiatočníkov. Na trhu je 12 rokov a má 30 obchodov, ktoré sú vo veľkých nákupných centrách. Firma prevádzkuje aj e-shop. Vytvára okrem iného aj vlastné značky, ktoré našli obľubu u zákazníkov. Sú to: Authority, EXItrek, EXIfun, EXIfit. EXIsport chce byť firmou, ktorá zákazníkom poskytuje výborné produkty a výborný servis.

Nakúpený tovar v e-shope EXIsport nad 45 € doručia zadarmo. Platbu pri preberaní tovaru je možné uskutočniť v hotovosti , platobnou kartou alebo bankovým prevodom. Nákup na splátky môžeš žiadať pri nákupe nad 120 €. Držiteľom zákazníckej karty je vždy prístupná extra zľava. Preto neváhaj a zaregistruj sa. Pri výmene tovaru a reklamácii postupuj podľa platných obchodných podmienok, preto si ich pred nákupom pozorne prečítaj!

Uži si veselé športové aktivity v obleční od EXIsport!

Viac ponúk z Šport

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie