Tiendeo official website

Ponuky A3 Sport

Viac ako mesiac

  Ponuky A3 Sport

  Hľadáš najlepšie A3 Sport ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie A3 Sport zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od A3 Sport alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Šport v tvojom meste. Momentálne existuje 1 A3 Sport katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší A3 Sport katalóg "Ponuky A3 Sport" platné od od 14/11 do do 14/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Šport katalógy

  • Logo Cube
  • Logo A Pro Sport
  • Logo Sportrysy
  • Logo Under Armour
  • Logo Alpine Pro
  • Logo EXIsport

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - A3 Sport ...

  A3 SPORT je maloobchodná sieť predajní so športovým tovarom

  Čo ponúkajú obchody A3 SPORT

  K športovaniu patrí aj správne oblečenie a obuv čo ponúkajú maloobchodné predajne A3 Sport. Ponúkajú produkty od rôznych značiek pre každý typ športu a pre každú vekovú skupinu a to vo všetkých veľkostiach. Sortiment obuvi: voľnočasové, bežecké, basketbalová obuv, fitnes obuv, sálová obuv, sandále, obuv na pláž, tenisová obuv, treningová obuv, turistická obuv, žabky, zimná obuv. Sortiment oblečenia: tričká, bundy, mikiny, nohavice, legíny, čiapky, šály, rukavice, čelenky, plavky, šortky, tielka, vesty, šaty, sukne, spodná bielizeň, zimné oblečenie. Doplnky: batohy, tašky, brankárske rukavice, fľaše, chrániče, lopty, ponožky, okuliare, šiltovky, štucne, uteráky a zimné doplnky. Značky predávané v obchodoch A3 SPORT: ADIDAS, ADIDAS ORIGINALS, ARENA, CONVERSE, CROCS, EISBAR, NIKE, PUMA, REEBOK, REEBOK KLASIK, SALAMON, SPYDER, UNDER ARMOUR,VANS.

  O vzniku A3 SPORT

  Maloobchodná sieť predajní A3 SPORT funguje od roku 1993 a je najväčším predajcom vyššie spomínaných značiek. S dôrazom na najširšiu ponuku a najnižšie ceny si udržiava pevnú pozíciu na trhu. Vyvážený pomer vybavenia a množstva atraktívnych výpredajov vytvára ideálne nákupné prostredie pre všetky vekové kategórie. Predajne nájdeš v Nemecku, Česku a na Slovensku. Na Slovensku sú vo veľkých nákupných centrách a vo väčších mestách.

  Nákup okrem kamenných obchodov môžeš uskutočniť aj on-line. Ku každému nákupu nad 120 € dostaneš značkový darček. Platbu môžeš uskutočniť v hotovosti, dobierkou, platobnou kartou, bankovým prevodom. Výmena tovaru je možná do 14 dní. Získaj zákaznícku kartu a pri každom nákupe sa Ti pripíšu body, ktoré pri nasledujúcom nakupovaní môžeš premeniť na zľavu. Darčekové poukážky sú v predaji vo všetkých kamenných obchodoch a e-shopoch. Reklamáciu si vybavíš podľa platných zákonov.

  Príjemné nakupovanie a športovanie v oblečení od A3 SPORT!