Výpredaj Dámske

Uverejnené včera
Otvor ponuky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Šport

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Šport obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Intersport ...

INTERSPORT je špecializovaná športová predajňa

Ponuka obchodu INTERSPORT

INTERSPORT ponúka širokú škálu svetoznámych značiek. Niekoľko z nich: ADIDAS, ATOMIC, FISCHER, HEAD, PUMA, NIKE, UVEX, SPEEDO, REEBOK, WILSON, ALPINE, BAUER, ELAN, GIRO, MARKER, NORDIKA, PRINCE, ROXY a ešte oveľa viac. Vo svojich obchodoch ponúka obuv pánsku, dámsku, detskú, oblečenie pre všetky vekové kategórie a podľa charakteru športu. Okrem zimného oblečenia a zimnej obuvi ponúka aj potreby na zimný šport, ako lyže, sane, korčule, hokejky a iné doplnky. Na turistiku tu nájdeš batohy, tašky, spacie vaky, stany, karimatky, trekingové palice, potreby k horolezectvu, na fitnes posilňovacie zariadenia, oblečenie, pulzomer, trampolíny atď. Na cyklistku mestské, terénne, elektro bicykle, kolobežky, skateboardy, prilby, oblečenie, okuliare. Na vodné športy sú k dispozícii plážové oblečenie, plavky, člny, potreby na potápanie a doplnky. K loptovým hrám patrí tiež správne oblečenie, obuv, lopty, rakety, doplnky, ako rukavice, čiapky, chrániče. Aby šport neškodil vždy si vyber správne oblečenie k danému športu, ktorý vykonávaš.

O  vzniku INTERSPORT

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní. Firma INTERSPORT bola založená v roku 1968 desiatimi európskymi nákupnými organizáciami. Dnes je zastúpená v 44 krajinách v 5500 predajniach. Poskytovateľom licencie v Slovenskej republike je spoločnosť INTRESPORT Austria GmbH. Slovenská centrála sa nachádza v Bartislave.

Aby si z nákupov mal ešte väčší pôžitok ponúka firma zadarmo zákaznícku kartu INTERSPORT. O zákaznícku kartu môžeš požiadať hocikedy a platí v každej predajni. Podľa počtu nákupov a ceny nákupov získaš zľavy a bonusy. Atraktívne zľavy získaš aj u vybraných partneroch. Narodeninová zľava platí na akýkoľvek vybraný produkt z aktuálnej ponuky obchodov. Darčeková karta je vhodná na každú príležitosť. Platbu môžeš uskutočniť v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom. Je možné dohodnúť sa aj na splátkovom nákupe. Záručná doba platí na všetky produkty podľa zákona. V e-shopoch objednaný tovar Ti dovezie domov kurierska služba.

Príjemné nakupovanie a športovanie produktmi od INTERSPORT!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie