Tiendeo official website

Ponuky Intersport

Viac ako mesiac

  Ponuky Intersport

  Hľadáš najlepšie Intersport ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie Intersport zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Intersport alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Šport v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Intersport katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Intersport katalóg "Ponuky Intersport" platné od od 14/11 do do 14/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Šport katalógy

  • Logo Sportisimo
  • Logo Decathlon
  • Logo Intersport
  • Logo Nike
  • Logo Adidas
  • Logo A3 Sport

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - Intersport ...

  INTERSPORT je špecializovaná športová predajňa

  Ponuka obchodu INTERSPORT

  INTERSPORT ponúka širokú škálu svetoznámych značiek. Niekoľko z nich: ADIDAS, ATOMIC, FISCHER, HEAD, PUMA, NIKE, UVEX, SPEEDO, REEBOK, WILSON, ALPINE, BAUER, ELAN, GIRO, MARKER, NORDIKA, PRINCE, ROXY a ešte oveľa viac. Vo svojich obchodoch ponúka obuv pánsku, dámsku, detskú, oblečenie pre všetky vekové kategórie a podľa charakteru športu. Okrem zimného oblečenia a zimnej obuvi ponúka aj potreby na zimný šport, ako lyže, sane, korčule, hokejky a iné doplnky. Na turistiku tu nájdeš batohy, tašky, spacie vaky, stany, karimatky, trekingové palice, potreby k horolezectvu, na fitnes posilňovacie zariadenia, oblečenie, pulzomer, trampolíny atď. Na cyklistku mestské, terénne, elektro bicykle, kolobežky, skateboardy, prilby, oblečenie, okuliare. Na vodné športy sú k dispozícii plážové oblečenie, plavky, člny, potreby na potápanie a doplnky. K loptovým hrám patrí tiež správne oblečenie, obuv, lopty, rakety, doplnky, ako rukavice, čiapky, chrániče. Aby šport neškodil vždy si vyber správne oblečenie k danému športu, ktorý vykonávaš.

  O  vzniku INTERSPORT

  INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní. Firma INTERSPORT bola založená v roku 1968 desiatimi európskymi nákupnými organizáciami. Dnes je zastúpená v 44 krajinách v 5500 predajniach. Poskytovateľom licencie v Slovenskej republike je spoločnosť INTRESPORT Austria GmbH. Slovenská centrála sa nachádza v Bartislave.

  Aby si z nákupov mal ešte väčší pôžitok ponúka firma zadarmo zákaznícku kartu INTERSPORT. O zákaznícku kartu môžeš požiadať hocikedy a platí v každej predajni. Podľa počtu nákupov a ceny nákupov získaš zľavy a bonusy. Atraktívne zľavy získaš aj u vybraných partneroch. Narodeninová zľava platí na akýkoľvek vybraný produkt z aktuálnej ponuky obchodov. Darčeková karta je vhodná na každú príležitosť. Platbu môžeš uskutočniť v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom. Je možné dohodnúť sa aj na splátkovom nákupe. Záručná doba platí na všetky produkty podľa zákona. V e-shopoch objednaný tovar Ti dovezie domov kurierska služba.

  Príjemné nakupovanie a športovanie produktmi od INTERSPORT!