Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávat najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávat letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Šport obchody - Tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Alpine Pro ...

Alpine Pro značka športového oblečenia a doplnkov

Sortiment značky Alpine Pro

Alpine Pro ponúka široký sortiment športového oblečenia, ako kabáty dlhé, krátke, mikiny bez aj s kapucňou, bundy zimné, jesenné, jarné, tričká s krátkymi, dlhými rukávmi, tielka, dlhé nohavice, krátke, lyžiarske, fleesové vesty, zateplené vesty, pulóvre. Obuv ponúka zimnú, mestskú, outdoorovú pre pánov, pre ženy aj deti. Okrem oblečnia ponúka aj doplnky - batohy rôznej veľkosti, tašky, peňaženky, šiltovky, klobúky, zimné čiapky, šály, rukavice, ponožky. Všetko v rôznom prevedení v závislosti od športu pre ktorý bude použité oblečenie.

Informácie o Alpine Pro

Alpine Pro čisto česká spoločnosť bola založená v roku 1994. Za vyše dvadsať rokov od založenia sa stal lídrom na českom trhu s outodoorovým  oblečením a doplnkami. Svoje miesto našla aj na zahraničných trhoch a opakovane sa jej podarilo figurovať v TOP rebríčku. Alpine Pro má vlastný tím dizajnérov, ktorí za pomoci najmodernejších materiálov, prepracovaných strihov a detailov pripravujú návrhy kolekcií na jar, leto, jeseň, zima. Alpine Pro navrhuje a vyrába kolekcie pre českých olimpionikov. V roku 2010 bola ocenená ako najlepšia olympijská kolekcia. Spoločnosť Alpine Pro dodáva tovar do najväčších obchodných reťazcov. Dcérske spoločnosti má na Slovensku, v Poľsku a v Číne. Obchodnýmii zástupcami je zastúpená aj vo Švajčiarsku, Nemecku, Nórsku, Dánsku, Rusku atď.

Byť členom vernostného programu sa oplatí: pravidelné výhodné ceny vybraných produktov, špecialne bonusy za nákupy; za každý nákup sa pripíšu body podľa hodnoty nákupu. Svoj bodový stav môžeš kontrolovať prihlásním sa na web stránku do ALPINE PROgramu. Ak objednáš tovar v e-shope, pri objednávke nad 69€ poštovné máš zadarmo. Platbu môžeš uskutočniť v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom. Alpine Pro pravidelne vyhlasuje šúťaže o hodnotné ceny. Podmienkou zapojeniia sa do súťaže je uskutočniť nákup v určitom časovom období. Alpine Pro na svoje výrobky poskytuje garanciu podľa typu tovaru. Pred nakupovaním si pozorne prečítaj informácie o reklamácii, aby si v prípade potreby mohol reklamovať v medziach právnych predpisov.

Príjemné športovanie v oblečení od Alpine Pro.