Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z Alpine Pro.

Hľadáš najlepšie Alpine Pro ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Alpine Pro zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Alpine Pro alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Šport v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Alpine Pro a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Šport, ako je napríklad brožúra EXIsport "EXIsport Leták" platné od od 22/5 do do 31/5.

Iné Šport katalógy

  • Logo Cube
  • Logo A Pro Sport
  • Logo Sportrysy
  • Logo Under Armour
  • Logo Alpine Pro
  • Logo EXIsport

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Alpine Pro ...

Alpine Pro značka športového oblečenia a doplnkov

Sortiment značky Alpine Pro

Alpine Pro ponúka široký sortiment športového oblečenia, ako kabáty dlhé, krátke, mikiny bez aj s kapucňou, bundy zimné, jesenné, jarné, tričká s krátkymi, dlhými rukávmi, tielka, dlhé nohavice, krátke, lyžiarske, fleesové vesty, zateplené vesty, pulóvre. Obuv ponúka zimnú, mestskú, outdoorovú pre pánov, pre ženy aj deti. Okrem oblečnia ponúka aj doplnky - batohy rôznej veľkosti, tašky, peňaženky, šiltovky, klobúky, zimné čiapky, šály, rukavice, ponožky. Všetko v rôznom prevedení v závislosti od športu pre ktorý bude použité oblečenie.

Informácie o Alpine Pro

Alpine Pro čisto česká spoločnosť bola založená v roku 1994. Za vyše dvadsať rokov od založenia sa stal lídrom na českom trhu s outodoorovým  oblečením a doplnkami. Svoje miesto našla aj na zahraničných trhoch a opakovane sa jej podarilo figurovať v TOP rebríčku. Alpine Pro má vlastný tím dizajnérov, ktorí za pomoci najmodernejších materiálov, prepracovaných strihov a detailov pripravujú návrhy kolekcií na jar, leto, jeseň, zima. Alpine Pro navrhuje a vyrába kolekcie pre českých olimpionikov. V roku 2010 bola ocenená ako najlepšia olympijská kolekcia. Spoločnosť Alpine Pro dodáva tovar do najväčších obchodných reťazcov. Dcérske spoločnosti má na Slovensku, v Poľsku a v Číne. Obchodnýmii zástupcami je zastúpená aj vo Švajčiarsku, Nemecku, Nórsku, Dánsku, Rusku atď.

Byť členom vernostného programu sa oplatí: pravidelné výhodné ceny vybraných produktov, špecialne bonusy za nákupy; za každý nákup sa pripíšu body podľa hodnoty nákupu. Svoj bodový stav môžeš kontrolovať prihlásním sa na web stránku do ALPINE PROgramu. Ak objednáš tovar v e-shope, pri objednávke nad 69€ poštovné máš zadarmo. Platbu môžeš uskutočniť v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom. Alpine Pro pravidelne vyhlasuje šúťaže o hodnotné ceny. Podmienkou zapojeniia sa do súťaže je uskutočniť nákup v určitom časovom období. Alpine Pro na svoje výrobky poskytuje garanciu podľa typu tovaru. Pred nakupovaním si pozorne prečítaj informácie o reklamácii, aby si v prípade potreby mohol reklamovať v medziach právnych predpisov.

Príjemné športovanie v oblečení od Alpine Pro.