Ponuky Decathlon

Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Šport obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Decathlon ...

Decathlon je predajňa športových potrieb

Ponuka v predajniach Decathlon

Decathlon vo svojich prevádzkach ponúka vysokokvalitné športové potreby pre každý druh športu, či sa jedná o interierový, exterierový, letný alebo zimný šport. Pre každé pohlavie a každú vekovú skupinu je možné nájsť ten správny kus oblečenia, športového náčinia. Pre zimné športy ponúka lyže, doplnky k lyžiam, rukavice, šály, okuliare, obuv, korčule, kombinézy, nohavice, pulóvre, prilby, sane. Všetko pre dámy, mužov a pre deti. Ku každému druhu športu okrem športového náradia ponúka aj vhodné oblečenie, obuv, či sa jedná o turistiku, loptové športy, horolezectvo, cyklistiku, beh, box, zápasenie, atletiku, gymnastiku, lukostrelbu, fitnes, rybolov, poľovníctvo, všetky druhy vodného športu, tenis, tanec atď. Pohodlnými športovými potrebami bude šport pre zákazníka príjemným strávením voľného času.

 

Príchod Decathlonu na Slovensko

Spoločnosť Decathlon bola založená v roku 1976 vo Francúzku. Firma Decathlon pred troma rokmi otvorila prvú predajňu na Slovensku v Bratislave. Momentálne má 8 prevádzok. Dnes tento úspešný športový reťazec je aktívny v 26 krajinách sveta. Zmyslom Decathlonu je sprístupniť radosť zo športu čím viac ľudom s dostupnou cenou, vysokou kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Neustále zlepšuje svoje produkty.

V predajniach Decathlon obslúži vyškolený personál, na mieste je možné vyskúšať športové potreby o ktoré má zákazník záujem. Ak chce prekvapiť svojich blízkych, vhodnou formou je darčeková karta, ktorá má platnosť až dva roky. Hodnota darčekovej karty sa môže pohybovať od 10 do 250 €. Je možné ju využiť pri nákupe v predajni, aj v e-shope. Ponúka aj širokú škálu služieb, ako servis bicyklov, lyží, korčúl, rakiet, gravírovanie, potlač tričiek. Z pohodlia domova je možné produkt rezervovať v predajni. V e-shopoch zakúpený tovar bude zaslaný kuriérom, alebo je možnosť osobného odberu. Pri vrátení produktu je potrebný doklad o kúpe, alebo založený zákaznícky účet. Vrátený tovar musí byť nepoškodený a v pôvodnom obale. Záručná doba je podľa platných predpisov.

Príjemné športovanie s produktmi Decathlon!