Tiendeo official website

Nový Decathlon

Uverejnené včera

Ponuky Decathlon

Hľadáš najlepšie Decathlon ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Decathlon zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Decathlon alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Šport v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Decathlon katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Decathlon katalóg "Nový Decathlon" platné od 29/09/2021 do 11/06/2023 a začni šetriť teraz!

Iné Šport obchody

  • Logo Sportisimo
  • Logo Decathlon
  • Logo Intersport
  • Logo Nike
  • Logo Adidas
  • Logo A3 Sport

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Decathlon ...

Decathlon je predajňa športových potrieb

Ponuka v predajniach Decathlon

Decathlon vo svojich prevádzkach ponúka vysokokvalitné športové potreby pre každý druh športu, či sa jedná o interierový, exterierový, letný alebo zimný šport. Pre každé pohlavie a každú vekovú skupinu je možné nájsť ten správny kus oblečenia, športového náčinia. Pre zimné športy ponúka lyže, doplnky k lyžiam, rukavice, šály, okuliare, obuv, korčule, kombinézy, nohavice, pulóvre, prilby, sane. Všetko pre dámy, mužov a pre deti. Ku každému druhu športu okrem športového náradia ponúka aj vhodné oblečenie, obuv, či sa jedná o turistiku, loptové športy, horolezectvo, cyklistiku, beh, box, zápasenie, atletiku, gymnastiku, lukostrelbu, fitnes, rybolov, poľovníctvo, všetky druhy vodného športu, tenis, tanec atď. Pohodlnými športovými potrebami bude šport pre zákazníka príjemným strávením voľného času.

 

Príchod Decathlonu na Slovensko

Spoločnosť Decathlon bola založená v roku 1976 vo Francúzku. Firma Decathlon pred troma rokmi otvorila prvú predajňu na Slovensku v Bratislave. Momentálne má 8 prevádzok. Dnes tento úspešný športový reťazec je aktívny v 26 krajinách sveta. Zmyslom Decathlonu je sprístupniť radosť zo športu čím viac ľudom s dostupnou cenou, vysokou kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Neustále zlepšuje svoje produkty.

V predajniach Decathlon obslúži vyškolený personál, na mieste je možné vyskúšať športové potreby o ktoré má zákazník záujem. Ak chce prekvapiť svojich blízkych, vhodnou formou je darčeková karta, ktorá má platnosť až dva roky. Hodnota darčekovej karty sa môže pohybovať od 10 do 250 €. Je možné ju využiť pri nákupe v predajni, aj v e-shope. Ponúka aj širokú škálu služieb, ako servis bicyklov, lyží, korčúl, rakiet, gravírovanie, potlač tričiek. Z pohodlia domova je možné produkt rezervovať v predajni. V e-shopoch zakúpený tovar bude zaslaný kuriérom, alebo je možnosť osobného odberu. Pri vrátení produktu je potrebný doklad o kúpe, alebo založený zákaznícky účet. Vrátený tovar musí byť nepoškodený a v pôvodnom obale. Záručná doba je podľa platných predpisov.

Príjemné športovanie s produktmi Decathlon!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie |
Spravovať cookies