Tiendeo official website

Leták č. 9 Platí od 12. 6. do 2. 7. 2024

Uverejnené včera

  Hľadáš najlepšie 101 Drogerie ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie 101 Drogerie zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od 101 Drogerie alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Drogéria a Kozmetika v tvojom meste. Momentálne existuje 1 101 Drogerie katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší 101 Drogerie katalóg "Leták č. 9 Platí od 12. 6. do 2. 7. 2024" platné od od 12/6 do do 2/7 a začni šetriť teraz!

  Iné Drogéria a Kozmetika katalógy

  • Logo Oriflame
  • Logo TETA Drogerie
  • Logo Benu Lekáreň
  • Logo Dr Max
  • Logo Dm Drogerie
  • Logo 101 Drogerie

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - 101 Drogerie ...

  101 Drogérie sú predajne s drogistickým tovarom a kozmetikou

  101 Drogérie - sortiment produktov

  K najvyhľadávanejšiemu sortimentu patrí pleťová, vlasová, dekoratívna kozmetika a výrobky súvisiace so starostlivosťou o dieťa. Pre ženy aj pre mužov ponúkajú širokú škálu vlasovej kozmetiky podľa typu vlasov - šampóny, laky, tužidlá, farby, vlasové vody, kondicionéry. Na telesnú hygienu sortiment sprchových gélov, mydlá, telové mlieko, krémy na ošetrenie celého tela, hubky, pílingy pre každý typ pokožky, na hygienu ústnej dutiny zubné pasty, ústne vody, zubné kefky vo veľkom sortimente. Na zvýraznenie osobnosti je nespočetné množstvo parfémov, toaletných vôd, sprejov, antiperspirantov. Z dekoratívnej kozmetiky si každý vie vybrať podľa vkusu a najnovšieho trendu produkty ako očné tiene, krémy, linky, púdre, rúže, laky na nechty, pomôcky a iné. V detskej kozmetike je tiež široký výber bez alergénov na ošetrovanie bábätka. Nesmieme zabudúť ani na čistotu v domácnosti. To zabezpečuje pomocou rôznych saponátových prípravkov, leštidiel, voňaviek, pracích práškov, škrobov, avivážov a v neposlednom rade podľa potreby s prípravkami na hubenie domáceho hmyzu.

  História 101 Drogérie

  Spoločnosť 101 Drogérie je počtom predajní najväčšia sieť drogérii na Slovensku. Vznikla v roku 1994, keď bola pod názvom Emil Krajčík otvorená prvá predajňa v Novom Meste nad Váhom. Označenie 101 Drogérie začala spoločnosť používať v roku 1999. K prvej predajni postupne príbúdali ďalšie akvizíciou iných prevádzok. Pred otvorením prvej predajne sa spoločnosť  zaoberala výhradne veľoobchodnou činnosťou. K dnešnému dňu na území celého Slovenska je otvorených 194 prevádzok 101 Drogérie. Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch v Senici.

  V 101 Drogérie môžeš nakupovať za akciové ceny, o ktorých sa dozvieš z letákov doručených do poštových schránok alebo z web stránky predajne. Okrem pravidelných letákových akcii 101 Drogérie pripravuje aj ďalšie marketingové akcie, v ktorých zákazník dostáva k nákupu darček alebo sa zúčastní v losovaní o hodnotné ceny. Výnimkou v predajniach 101 Drogérie nie sú ani návštevy kozmetičky, vizážistky, vlasovej odborníčky, ktoré zákazníčkam poskytujú služby a poradenstvo bezplatne. Aj v predajniach 101 Drogérie môžeš platiť platobnou kartou. Príď a vyskúšaj značkové produkty v dobrej cene od 101 Drogérie!

  Príjemné nakupovanie v 101 Drogérie!