Tiendeo official website

Drogerie plná objevů platnost: 11.4.-23. 4. 2024

6 dní zostáva

Ponuky TETA Drogerie

Hľadáš najlepšie TETA Drogerie ponuky?

Ak hľadáš najväčšie TETA Drogerie zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od TETA Drogerie alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Drogéria a Kozmetika v tvojom meste. Je momentálne 3 TETA Drogerie katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší TETA Drogerie katalóg "Drogerie plná objevů platnost: 11.4.-23. 4. 2024" platné od od 11/4 do do 23/4 a začni šetriť teraz!

Iné Drogéria a Kozmetika katalógy

  • Logo TETA Drogerie
  • Logo Dr Max
  • Logo Dm Drogerie
  • Logo 101 Drogerie
  • Logo Benu Lekáreň
  • Logo Oriflame

Niečo, čo ťa môže zaujímať - TETA Drogerie ...

TETA Drogérie sú predajne drogistickým tovarom a s kozmetikou

Sortiment v predajniach drogérie TETA

Značky, ktoré boli vyvinuté výhradne pre TETA Drogérie sú výrobky ktoré nakúpite niekoľkonásobne lacnejšie, ako porovnatelné produkty v iných predajniach. Sú to: Ellie - vysokokvalitná pleťová kozmetika, HeliosHerb - slnečná kozmetika pre celú rodinu, 4ward - kozmetika pre mužov, HappyMimi-kozmetika pre deti, QClean-sortiment pomôcok na upratovanie, QPower-čistiace prostriedky pre voňavý domov, QSoft- luxusné toaletné papiere, aviváže. Okrem vlastných značiek ponúkajú aj iné značkové výrobky. V ponuke majú široký sortiment vlasovej kozmetiky - šampóny, laky, farby na vlasy, kondicionery, tužidlá, holiace potreby a pomôcky, produkty na ústnu hygienu - zubné pasty, ústne vody, zubné kefky, telové a sprchovacie gély, mydlá, telové mlieká, dekoratívnu kozmetiku - rúže, očné tiene, špirály, laky na nechty, parfémy, toaletné vody aj pre mužov, ďalej prášky na pranie, aviváže, saponáty na rôzne účely a ešte omnoho viac.

História TETA Drogérie

Spoločnosť založili šiesti študenti pod názvom Solvent v roku 1992 v Česku. Sortiment bol iba zrkadlá, hrebene, gumičky do vlasov, natáčky a iné drobnosti. V roku 1996 spoločnosť rozšírila sortiment o farby, laky a dostala meno TETA drogérie. V roku 2000 už existovalo 250 predajní. Ako prví sa rozhodli rozdať zákaznícke karty. V roku 2008 sa úspešne rozbehla obchodná sieť aj na Slovensku. Naďalej rozširujú sortiment v obchodoch. Dostali aj ocenenie obchodník roka. V súčasnosti má vyše 500 obchodov v Česku a na Slovensku.

TETA klub je spôsob odmeňovania verných zákazníkov. Ihneď po registrácii získaš extra zľavy ktoré platia len pre členov na vybraný sortiment. Prémiové kupóny môžeš využiť maximálne na štyri kusy výrobkov a môžes ich uplatniť len na jeden nákup. O akciách informujú letáky doručené do poštovej schránky, alebo e-mailom ak sa zaregistruješ. Predajne TETA Drogérie sú väčšinou v menších mestách. Aj v TETA Drogérie môžeš platiť nielen v hotovosti, ale aj platobnou kartou. Kúpené detské plienky a nazbierané nálepky môžeš premeniť na darček od TETA Drogérie. Darčeková karta od TETA Drogérie je jedna z možnostii ako obdarovať blízkych.

Príjemné nakupovanie v predajniach TETA Drogérie!