Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Drogéria a Kozmetika

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Drogéria a Kozmetika obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - TETA Drogerie ...

TETA Drogérie sú predajne drogistickým tovarom a s kozmetikou

Sortiment v predajniach drogérie TETA

Značky, ktoré boli vyvinuté výhradne pre TETA Drogérie sú výrobky ktoré nakúpite niekoľkonásobne lacnejšie, ako porovnatelné produkty v iných predajniach. Sú to: Ellie - vysokokvalitná pleťová kozmetika, HeliosHerb - slnečná kozmetika pre celú rodinu, 4ward - kozmetika pre mužov, HappyMimi-kozmetika pre deti, QClean-sortiment pomôcok na upratovanie, QPower-čistiace prostriedky pre voňavý domov, QSoft- luxusné toaletné papiere, aviváže. Okrem vlastných značiek ponúkajú aj iné značkové výrobky. V ponuke majú široký sortiment vlasovej kozmetiky - šampóny, laky, farby na vlasy, kondicionery, tužidlá, holiace potreby a pomôcky, produkty na ústnu hygienu - zubné pasty, ústne vody, zubné kefky, telové a sprchovacie gély, mydlá, telové mlieká, dekoratívnu kozmetiku - rúže, očné tiene, špirály, laky na nechty, parfémy, toaletné vody aj pre mužov, ďalej prášky na pranie, aviváže, saponáty na rôzne účely a ešte omnoho viac.

História TETA Drogérie

Spoločnosť založili šiesti študenti pod názvom Solvent v roku 1992 v Česku. Sortiment bol iba zrkadlá, hrebene, gumičky do vlasov, natáčky a iné drobnosti. V roku 1996 spoločnosť rozšírila sortiment o farby, laky a dostala meno TETA drogérie. V roku 2000 už existovalo 250 predajní. Ako prví sa rozhodli rozdať zákaznícke karty. V roku 2008 sa úspešne rozbehla obchodná sieť aj na Slovensku. Naďalej rozširujú sortiment v obchodoch. Dostali aj ocenenie obchodník roka. V súčasnosti má vyše 500 obchodov v Česku a na Slovensku.

TETA klub je spôsob odmeňovania verných zákazníkov. Ihneď po registrácii získaš extra zľavy ktoré platia len pre členov na vybraný sortiment. Prémiové kupóny môžeš využiť maximálne na štyri kusy výrobkov a môžes ich uplatniť len na jeden nákup. O akciách informujú letáky doručené do poštovej schránky, alebo e-mailom ak sa zaregistruješ. Predajne TETA Drogérie sú väčšinou v menších mestách. Aj v TETA Drogérie môžeš platiť nielen v hotovosti, ale aj platobnou kartou. Kúpené detské plienky a nazbierané nálepky môžeš premeniť na darček od TETA Drogérie. Darčeková karta od TETA Drogérie je jedna z možnostii ako obdarovať blízkych.

Príjemné nakupovanie v predajniach TETA Drogérie!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie