Tiendeo official website

Ponuky dm drogerie

Viac ako mesiac

  Ponuky Dm Drogerie

  Hľadáš najlepšie Dm Drogerie ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie Dm Drogerie zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Dm Drogerie alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Drogéria a Kozmetika v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Dm Drogerie katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Dm Drogerie katalóg "Ponuky dm drogerie" platné od od 14/11 do do 14/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Drogéria a Kozmetika katalógy

  • Logo Oriflame
  • Logo TETA Drogerie
  • Logo Benu Lekáreň
  • Logo Dr Max
  • Logo Dm Drogerie
  • Logo Avon

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - Dm Drogerie ...

  Dm Drogérie sú sieť obchodov, ktoré ponúkajú drogistický tovar, kozmetiku a dojčeneckú výživu.

  Dm Drogérie - sortiment 

   

  Obchody Dm Drogérie ponúkajú rôzne, kvalitné aj bio značkové produkty vo svojich predajniach. Pre chod domácnosti v ponuke sú dezinfekčné prostriedky, prostriedky na umývanie riadu, podlahy, sanity, práškové a tekuté pracie prostridky, aviváže, škroby, leštidlá, osviežovače vzduchu. Na ošetrenie tela ponúka šampóny, hrebene, farby na vlasy,ochranné rúška,  sprchové gély, mydlá, dezodoranty, na ošetrenie zubov zubné pasty, kefky, ústne vody,  holiace potreby, parfémy, pleťové masky, opaľovacie oleje,  repelenty, kozmetické tašky, vitamínové prípravky, a to všetko aj pre dámy, pánov a deti. Pre najmenších ponúka aj plienky rôznej veľkosti a prípravky na ošetrenie citlivej detskej pokožky, flašky, cumlíky,  Dekoratívna kozmetika ponúka očné tiene, špirály, pomôcky pre starostlivosť o mihalnice, denné a nočné krémy, hydratačné krémy, masky, krémy proti vráskam, rúže, lesk na pery, balzamy, púdre, make up, lak na nechty, a rôzne pomôcky na líčenie. Pre domácich miláčikov tu nájdeš chovatelské potreby. Tieto výrobky môžeš nakupovať za výhodné ceny, ak pravidelne sleduješ akciové letáky či v klasickej tlačenej alebo online forme alebo na webovej stránke a na socialnych sietiach. 

   

  História Dm Drogérie

   

  Dm Drogerie markt patrí k najväčším spoločnostiam v strednej a východnej Európe, ktoré sa zaoberajú predajom drogériového tovaru. Na začiatku 70. rokov Götz W. Werner založil túto spoločnosť.. V súčasnej dobe má v mnohých európskych štátoch predajne ako, Rakúsko, Česko, Maďarsko, Slovínsko, Rumunsko, Bulharsko, Taliansko. Prvá predajňa na Slovensku bola otvorená v roku 1995 v BratislaveCentrála spoločnosti na Slovensku sa nachádza v Bratislave a centrálny sklad sa v súčasnosti nachádza v logistickom parku firmy Prologis v Senci. Okrem pravidelných zliav ponúka aj svoje služby, ako Verní zákazníci, pre ktorých je drogéria dm vždy prvou voľbou určite využívajú Active beauty program, kde za každý nákup v hodnote 1€ získavajú 1 active beauty bod. Dm Drogerie chce aby boli zákazníci vždy spokojní – či už pri nakupovaní v e-shope alebo v predajniach dm. Preto ponúka množstvo záruk na zabezpečenie kvalitných služieb. Od záruky, vrátenia peňazí po kvalitný poradenský servis. Objavte služby Dm Drogérie. Prekvap svojich blízkych darčekovými kartami ! Odoberaj newsletters aby si bol medzi prvými, ktorí sa dozvedia o novinkách a užívaj si príjemné nákupy v Dm Drogériách!