Špeciálne ponuky Black Friday 2021

Aktuálne produkty, aktivity, tipy a viac

3 dní zostáva

Hľadáš najlepšie Dm Drogerie ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Dm Drogerie zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Dm Drogerie alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Drogéria a Kozmetika v tvojom meste. Je momentálne 2 Dm Drogerie katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Dm Drogerie katalóg "Aktuálne produkty, aktivity, tipy a viac" platné od 31/10/2022 do 30/11/2022 a začni šetriť teraz!

Iné Drogéria a Kozmetika obchody

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Dm Drogerie ...

Dm Drogérie sú sieť obchodov, ktoré ponúkajú drogistický tovar, kozmetiku a dojčeneckú výživu.

Dm Drogérie - sortiment 

 

Obchody Dm Drogérie ponúkajú rôzne, kvalitné aj bio značkové produkty vo svojich predajniach. Pre chod domácnosti v ponuke sú dezinfekčné prostriedky, prostriedky na umývanie riadu, podlahy, sanity, práškové a tekuté pracie prostridky, aviváže, škroby, leštidlá, osviežovače vzduchu. Na ošetrenie tela ponúka šampóny, hrebene, farby na vlasy,ochranné rúška,  sprchové gély, mydlá, dezodoranty, na ošetrenie zubov zubné pasty, kefky, ústne vody,  holiace potreby, parfémy, pleťové masky, opaľovacie oleje,  repelenty, kozmetické tašky, vitamínové prípravky, a to všetko aj pre dámy, pánov a deti. Pre najmenších ponúka aj plienky rôznej veľkosti a prípravky na ošetrenie citlivej detskej pokožky, flašky, cumlíky,  Dekoratívna kozmetika ponúka očné tiene, špirály, pomôcky pre starostlivosť o mihalnice, denné a nočné krémy, hydratačné krémy, masky, krémy proti vráskam, rúže, lesk na pery, balzamy, púdre, make up, lak na nechty, a rôzne pomôcky na líčenie. Pre domácich miláčikov tu nájdeš chovatelské potreby. Tieto výrobky môžeš nakupovať za výhodné ceny, ak pravidelne sleduješ akciové letáky či v klasickej tlačenej alebo online forme alebo na webovej stránke a na socialnych sietiach. 

 

História Dm Drogérie

 

Dm Drogerie markt patrí k najväčším spoločnostiam v strednej a východnej Európe, ktoré sa zaoberajú predajom drogériového tovaru. Na začiatku 70. rokov Götz W. Werner založil túto spoločnosť.. V súčasnej dobe má v mnohých európskych štátoch predajne ako, Rakúsko, Česko, Maďarsko, Slovínsko, Rumunsko, Bulharsko, Taliansko. Prvá predajňa na Slovensku bola otvorená v roku 1995 v BratislaveCentrála spoločnosti na Slovensku sa nachádza v Bratislave a centrálny sklad sa v súčasnosti nachádza v logistickom parku firmy Prologis v Senci. Okrem pravidelných zliav ponúka aj svoje služby, ako Verní zákazníci, pre ktorých je drogéria dm vždy prvou voľbou určite využívajú Active beauty program, kde za každý nákup v hodnote 1€ získavajú 1 active beauty bod. Dm Drogerie chce aby boli zákazníci vždy spokojní – či už pri nakupovaní v e-shope alebo v predajniach dm. Preto ponúka množstvo záruk na zabezpečenie kvalitných služieb. Od záruky, vrátenia peňazí po kvalitný poradenský servis. Objavte služby Dm Drogérie. Prekvap svojich blízkych darčekovými kartami ! Odoberaj newsletters aby si bol medzi prvými, ktorí sa dozvedia o novinkách a užívaj si príjemné nákupy v Dm Drogériách!

 

 

 

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Drogéria a Kozmetika

Zásady ochrany osobných údajov

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona