Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Drogéria a Kozmetika

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Drogéria a Kozmetika obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Dr max ...

Dr. Max je lekáreň s ponukou voľno predajných liekov a výživových doplnkov

Čo ponúkajú lekárne Dr. Max

Lekárne Dr. Max okrem liekov na širokú škálu chorôb ponúkajú aj kozmetický a zdravotnícky tovar. Je tu možné nájsť lieky na chrípku, dýchacie cesty, kardiovaskulárne choroby, tráviace choroby, močové ústrojenstvo, gynekologické problémy, analgetiká, produkty na zníženie telesnej teploty, ušné choroby, neurologické choroby, kožné choroby, choroby pohybového ústrojenstva atď. Tieto lieky sú vo forme tabletiek, čípkov, roztokov, mastí, injekcií, v prášku. Niektoré lieky dostaneš aj bez lekárskeho predpisu. Voľno predajné sú aj čaje a výživové doplnky, pomocou ktorých podporuješ svoje zdravie. Dr. Max ponúka aj kozmetické prípravky pre každý typ pokožky a na rôzne problémy s kožou. Nájdeš tu aj zdravotnícke pomôcky ako plienky, tlakomery, kompresné pančuchy, teplomery, lekárničky, glukomery, dezinfekčné roztoky, prípravky na starostlivosť o chrup, prípravky na starostlivosť o dieťa atď.

O lekárňach Dr. Max

Lekárne Dr. Max vznikli v roku 2006 a v súčasnosti patria medzi lídrov na trhu lekární v Slovenskej republike. Právne vystupujú ako samostatné spoločnosti s ručením obmedzením. Spravuje ich materská spoločnosť MIRAKL a.s. Zákazníci ju nájdu na 298 miestach. Spolu s ďalšími spoločnosťami patria do skupiny Penta Investments. Na Slovensku má rozsiahlu sieť po celej republike.

Spokojnosť zákazníkov je klúčová. Pravidelne podporujú niektoré projekty. Všetci nakupujúci, ktorí sa zaregistrovali v internetovej lekárni alebo sú držiteľmi členskej karty získajú za nákup extra body. Za každých minutých 25 centov získaš jeden bod za predpokladu, že pri nákupe predložíš členskú kartu. V prípade, že ju nemáš, môžeš o registráciu požiadať v každej lekárni alebo on-line. Nazbierané body môžeš použiť pri nasledujúcom nákupe ako zľavu z ceny voľnopredajných liekov. Platbu môžeš uskutočniť v hotovosti alebo kartou alebo bankovým prevodom. V každej lekárni Dr. Max vysoko odborne školení zamestnaci poradia na všetky Tvoje problémy vhodný prípravok.

Príjemné, zdraviu prospešné nakupovanie v lekárni Dr. Max!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie