Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Drogéria a Kozmetika obchody - Tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Oriflame ...

Oriflame je kozmetická spoločnosť zaoberajúca sa s priamym predajom

Čo ponúka Oriflame

Oriflame ponúka vysoko kvalitnú kozmetiku nadčasovými a štýlovými doplnkami, ktoré sú výsledkom práce skvelých odborníkov a špecialistov a plné kvalitných surovín. Starostlivosť o pleť zahrňajú tieto výrobky: čistiace výrobky, tonizačné výrobky, pilingy, čistiace pomôcky, očné krémy, odličovač očného mejkapu, séra, kapsuly, denné krémy, nočné krémy, starostlivosť o pery, masky, ochrana pred slnkom, mejkap tváre, očí - špirála, očné linky, tiene, farby na obočie, ďalej rúž na pery, lesk na pery, farba na pery, ceruzka na pery, lak na nechty, odlakovač, zdobenie nechtov, pomôcky, štetce na tvár a mejkap, sprchové gely, telové pilingy, intímna starostlivosť, starostlivosť o ústnu dutinu, vlasové šampóny, kondicionéry, laky, pomôcky na ošetrovanie vlasov, potreby na holenie, dezodoranty, antiperspiranty. To všetko aj pre ženy, ako aj pre pánov a deti.

O Oriflame

Spoločnosť Oriflame bola založená v roku 1967 dvoma bratmi a ich priateľom. Medzinárodná sploločnosť krásy s priamym predajom dnes funguje viac ako v 60 krajinách sveta. Širokú ponuku švédskych, prírodných, inovatývnych výrobkov krásy predáva približne 3.6 milliónov nezávislých poradcov a predajcov. Oriflame  má vlastné továrne v Rusku, v Poľsku, v Indii, v Číne. Korporátne kancelárie sa nachádzajú v Luxembursku a Švajčiarsku. V roku 2011 sa stali oficialnym sponzorom a kozmetickou značkou Svetovej tenisovej asociácie.

Objednávanie obľúbených kozmetických výrobkov s Oriflame je jednoduché. Objednávku môžeš uskotočniť cez obchodných poradcov, ktorí poradia, ukážu vzorky a pomôžu pri ich výbere. Tovar sa môže objednať aj telefonicky, e-mailom alebo osobne v niektorom servisnom bode. Tovar je môžné zaplatiť v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom. V prípade nespokojnosti s tovarom, je ho môžné vrátiť  prostredníctvom poradkyne a to do 14 dní. Vady, ktoré môžu byť reklamované: zmenená farba, vôňa, zlomený výrobok, zmena konzistencie alebo tvaru výrobku, poškodená látka alebo šitie, chýbajúca etiketa, časť výrobku chýba, nedostatočne naplnené balenie, znečistený alebo funkčne poškodený výrobok.

Príjemné nakupovanie a dokonalý vzhľad produktmi od Oriflame!