Tiendeo official website

ORIFLAME katalóg (26.3. - 15.4.2024)

2 dní zostáva

Ponuky Oriflame

Hľadáš najlepšie Oriflame ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Oriflame zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Oriflame alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Drogéria a Kozmetika v tvojom meste. Je momentálne 2 Oriflame katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Oriflame katalóg "ORIFLAME katalóg (26.3. - 15.4.2024)" platné od od 26/3 do do 15/4 a začni šetriť teraz!

Iné Drogéria a Kozmetika katalógy

  • Logo TETA Drogerie
  • Logo Dr Max
  • Logo Dm Drogerie
  • Logo 101 Drogerie
  • Logo Benu Lekáreň
  • Logo Oriflame

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Oriflame ...

Oriflame je kozmetická spoločnosť zaoberajúca sa s priamym predajom

Čo ponúka Oriflame

Oriflame ponúka vysoko kvalitnú kozmetiku nadčasovými a štýlovými doplnkami, ktoré sú výsledkom práce skvelých odborníkov a špecialistov a plné kvalitných surovín. Starostlivosť o pleť zahrňajú tieto výrobky: čistiace výrobky, tonizačné výrobky, pilingy, čistiace pomôcky, očné krémy, odličovač očného mejkapu, séra, kapsuly, denné krémy, nočné krémy, starostlivosť o pery, masky, ochrana pred slnkom, mejkap tváre, očí - špirála, očné linky, tiene, farby na obočie, ďalej rúž na pery, lesk na pery, farba na pery, ceruzka na pery, lak na nechty, odlakovač, zdobenie nechtov, pomôcky, štetce na tvár a mejkap, sprchové gely, telové pilingy, intímna starostlivosť, starostlivosť o ústnu dutinu, vlasové šampóny, kondicionéry, laky, pomôcky na ošetrovanie vlasov, potreby na holenie, dezodoranty, antiperspiranty. To všetko aj pre ženy, ako aj pre pánov a deti.

O Oriflame

Spoločnosť Oriflame bola založená v roku 1967 dvoma bratmi a ich priateľom. Medzinárodná sploločnosť krásy s priamym predajom dnes funguje viac ako v 60 krajinách sveta. Širokú ponuku švédskych, prírodných, inovatývnych výrobkov krásy predáva približne 3.6 milliónov nezávislých poradcov a predajcov. Oriflame  má vlastné továrne v Rusku, v Poľsku, v Indii, v Číne. Korporátne kancelárie sa nachádzajú v Luxembursku a Švajčiarsku. V roku 2011 sa stali oficialnym sponzorom a kozmetickou značkou Svetovej tenisovej asociácie.

Objednávanie obľúbených kozmetických výrobkov s Oriflame je jednoduché. Objednávku môžeš uskotočniť cez obchodných poradcov, ktorí poradia, ukážu vzorky a pomôžu pri ich výbere. Tovar sa môže objednať aj telefonicky, e-mailom alebo osobne v niektorom servisnom bode. Tovar je môžné zaplatiť v hotovosti, kartou alebo bankovým prevodom. V prípade nespokojnosti s tovarom, je ho môžné vrátiť  prostredníctvom poradkyne a to do 14 dní. Vady, ktoré môžu byť reklamované: zmenená farba, vôňa, zlomený výrobok, zmena konzistencie alebo tvaru výrobku, poškodená látka alebo šitie, chýbajúca etiketa, časť výrobku chýba, nedostatočne naplnené balenie, znečistený alebo funkčne poškodený výrobok.

Príjemné nakupovanie a dokonalý vzhľad produktmi od Oriflame!