Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Elektronika

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Elektronika obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Datart ...

Datart je maloobchodný predajca zameraný na predaj elektroniky

Sortiment tovaru v predajniach Datart

Datart vo svojich obchodoch a v e-shopoch ponúka elektrospotrebiče hlavne pre domácnosť a záhradu, a to televízory, domáce kiná, satelitnú techniku, videotechniku, DVD prehrávače, slúchadlá, hi-fi komponenty, fotoaparáty, videokamery, ďalekohľady, mobilné telefóny, smartfóny, vysielačky, GPS navigácie, tablety, notebooky, tlačiarne, LCD monitory, pevné disky,  USB klúče, herné konzoly, príslušenstvo, DVD filmy a iné. Do domácnosti ponúka práčky, sušičky, umývačky riadu, sporáky, varné dosky, elektrické rúry, mikrovlnky, chladničky, mrazničky, digestory, kávovary, rýchlovarné konvice, žehličky, vysávače, kuchynské roboty, pekáče, hrnce a všeličo iné. Starostlivosť o telo: fény, holiace strojčeky, depilátory, kulmy, zubné kefky, osobnú váhu, masážne prístroje, zdravotné pomôcky. Okrem toho ponúka náradia do dielne a záhrady a ku všetkým výrobkom aj príslušenstvo.

Informácie o Datart-e

Spoločnosť vznikla 1990. Zakladateľom bol Peter Sláma. Prvý skúšobný obchod otvoril v Prahe v roku 1992. V roku 1999 už  mali dvanásť obchodov, medzi nimi prvý na Slovensku v Banskej Bystrici. Začali sa zameriavať na veľké nákupné centrá. Spoločnosť úspešne pokračuje rozširovaním obchodnej siete v Česku a na Slovensku. Postupne rozširoval svoju obchodnú sieť a momentálne má už 48 predajní.

Datart poskytuje služby, aby bol nákup pohodlný a výrobok slúžil k plnej spokojnosti zákazníka. Zakúpený tovar dovezú a aj vyvezú na miesto určenia, rozbalia a prevedú základnú inštaláciu. Pri kúpe nového výrobku zabezpečia ekologickú likvidáciu starého spotrebiča. Spoľahlivý záručný servis je vždy samozrejmosťou. Nový počítač odnesieš už pripravený k okamžitému použitiu. Pri financovaní pomôžu spotrebným úverom. Datart poskytuje záručnú dobu predľženú až na 5 rokov. Svojich blízkych môžeš obdarovať darčekovými pukážkami zakúpenými v pokladni obchodu.

Šťastné nakupovanie v obchodoch Datart!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie