Tiendeo official website

Ponuky Datart

Viac ako mesiac

  Ponuky Datart

  Hľadáš najlepšie Datart ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie Datart zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Datart alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Elektronika v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Datart katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Datart katalóg "Ponuky Datart" platné od od 14/11 do do 14/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Elektronika katalógy

  • Logo PLANEO Elektro
  • Logo NAY
  • Logo Datart
  • Logo Euronics
  • Logo Okay
  • Logo Faxcopy

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - Datart ...

  Datart je maloobchodný predajca zameraný na predaj elektroniky

  Sortiment tovaru v predajniach Datart

  Datart vo svojich obchodoch a v e-shopoch ponúka elektrospotrebiče hlavne pre domácnosť a záhradu, a to televízory, domáce kiná, satelitnú techniku, videotechniku, DVD prehrávače, slúchadlá, hi-fi komponenty, fotoaparáty, videokamery, ďalekohľady, mobilné telefóny, smartfóny, vysielačky, GPS navigácie, tablety, notebooky, tlačiarne, LCD monitory, pevné disky,  USB klúče, herné konzoly, príslušenstvo, DVD filmy a iné. Do domácnosti ponúka práčky, sušičky, umývačky riadu, sporáky, varné dosky, elektrické rúry, mikrovlnky, chladničky, mrazničky, digestory, kávovary, rýchlovarné konvice, žehličky, vysávače, kuchynské roboty, pekáče, hrnce a všeličo iné. Starostlivosť o telo: fény, holiace strojčeky, depilátory, kulmy, zubné kefky, osobnú váhu, masážne prístroje, zdravotné pomôcky. Okrem toho ponúka náradia do dielne a záhrady a ku všetkým výrobkom aj príslušenstvo.

  Informácie o Datart-e

  Spoločnosť vznikla 1990. Zakladateľom bol Peter Sláma. Prvý skúšobný obchod otvoril v Prahe v roku 1992. V roku 1999 už  mali dvanásť obchodov, medzi nimi prvý na Slovensku v Banskej Bystrici. Začali sa zameriavať na veľké nákupné centrá. Spoločnosť úspešne pokračuje rozširovaním obchodnej siete v Česku a na Slovensku. Postupne rozširoval svoju obchodnú sieť a momentálne má už 48 predajní.

  Datart poskytuje služby, aby bol nákup pohodlný a výrobok slúžil k plnej spokojnosti zákazníka. Zakúpený tovar dovezú a aj vyvezú na miesto určenia, rozbalia a prevedú základnú inštaláciu. Pri kúpe nového výrobku zabezpečia ekologickú likvidáciu starého spotrebiča. Spoľahlivý záručný servis je vždy samozrejmosťou. Nový počítač odnesieš už pripravený k okamžitému použitiu. Pri financovaní pomôžu spotrebným úverom. Datart poskytuje záručnú dobu predľženú až na 5 rokov. Svojich blízkych môžeš obdarovať darčekovými pukážkami zakúpenými v pokladni obchodu.

  Šťastné nakupovanie v obchodoch Datart!