Tiendeo official website

- 20% OFF Okay

Onedlho vyprší

Ponuky Okay

Hľadáš najlepšie Okay ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Okay zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Okay alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Elektronika v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Okay katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Okay katalóg "- 20% OFF Okay" platné od od 25/9 do do 1/10 a začni šetriť teraz!

Iné Elektronika katalógy

  • Logo PLANEO Elektro
  • Logo NAY
  • Logo Datart
  • Logo Euronics
  • Logo Okay
  • Logo Faxcopy

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Okay ...

Okay je obchod so spotrebnou elektronikou

Ponuka v obchodoch Okay

V obchodoch Okay dostaneš širokú škálu elektrospotrebičov a príslušenstva od rôznych značiek, ako televízory, satelitnú techniku, meteostanice, alarmy, kamery, zvončeky, audiotechniku, videotechniku, slúchadlá, batérie, akumulátory, meniče napätia, práčky, sušičky, sporáky, ohrievače vody, umývačku riadu, vstavané spotrebiče, chladničky, mrazničky, mikrovlnky, odsávače pár, vysávače, kuchynské roboty, žehličky, kávovary, šijacie stroje, mobilné telefóny aj spríslušenstvom, notebooky, tablety, hry, pokladnice, GPS navigácie, kamery do auta, fotoaparáty, externé disky, klávesnice, monitory, rôzne príslušenstvo k výrobkom v predaji. Značky ktoré predáva Okay: Samsung, BEKO, Lenovo, AEG, LG, Zanussi Tassimo, Sony, Singer atď.

História Okay

Spoločnosť Okay elektronika založil brnenský rodák Jindřich Životský v roku 1994. Vypracoval sa z nuly na vrchol vlastnými silami. Už od detstva mal v sebe nadšenie pre obchod. Koniec totality mu priniesol príležitosť po čom tak túžil - podnikať. Štart bol úspešný a prvá brnianská predajňa už nestačila a vtedy sa začala expanzia vďaka ktorej dnes má viac ako 120 predajní v Českej a v Slovenskej republike. V roku 2012 prevzal predajňu nábytku JENA a skĺbil predaj elektra s nábytkom. Ďalším ambicióznym  podnikateľskym krokom vznikla sieť večierok OKAY Market.

Dôvody prečo nakupovať v Okay - garantujú najnižšiu cenu, menšie predajne urýchlia nákup. Na všetko sa môžeš pozrieť pohodlne, z blízka a ponúkajú len preverené a kvalitné produkty. Pre veľkú sieť máš blízko predajňu a v nich odborne vyškolený personál, ktorý ochotne Ťa obslúži. Dopravu a inštaláciu zabezpečia vo všetkých kamenných obchodoch. Peniaze k nákupu nepotrebuješ, vypracujú splátkový kalendár. Záručná doba, výmena produktu, vrátenie tovaru ako aj on-line nákup je samozrejmosťou podľa platných obchodných podmienok.

Príjemný deň produktmi od OKAY!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie |
Spravovať cookies