Iné Elektronika obchody - Tvoje mesto

Iné Elektronika online obchody

Prihlás sa a zisti, kedy!

Chystáme sa publikovat ponuky z Okay

Prihlás sa a zisti, kedy!

Najdi ponuky Okay - Tvoje mesto

Nieco, co ta môže zaujímat - Okay ...

Okay je obchod so spotrebnou elektronikou

Ponuka v obchodoch Okay

V obchodoch Okay dostaneš širokú škálu elektrospotrebičov a príslušenstva od rôznych značiek, ako televízory, satelitnú techniku, meteostanice, alarmy, kamery, zvončeky, audiotechniku, videotechniku, slúchadlá, batérie, akumulátory, meniče napätia, práčky, sušičky, sporáky, ohrievače vody, umývačku riadu, vstavané spotrebiče, chladničky, mrazničky, mikrovlnky, odsávače pár, vysávače, kuchynské roboty, žehličky, kávovary, šijacie stroje, mobilné telefóny aj spríslušenstvom, notebooky, tablety, hry, pokladnice, GPS navigácie, kamery do auta, fotoaparáty, externé disky, klávesnice, monitory, rôzne príslušenstvo k výrobkom v predaji. Značky ktoré predáva Okay: Samsung, BEKO, Lenovo, AEG, LG, Zanussi Tassimo, Sony, Singer atď.

História Okay

Spoločnosť Okay elektronika založil brnenský rodák Jindřich Životský v roku 1994. Vypracoval sa z nuly na vrchol vlastnými silami. Už od detstva mal v sebe nadšenie pre obchod. Koniec totality mu priniesol príležitosť po čom tak túžil - podnikať. Štart bol úspešný a prvá brnianská predajňa už nestačila a vtedy sa začala expanzia vďaka ktorej dnes má viac ako 120 predajní v Českej a v Slovenskej republike. V roku 2012 prevzal predajňu nábytku JENA a skĺbil predaj elektra s nábytkom. Ďalším ambicióznym  podnikateľskym krokom vznikla sieť večierok OKAY Market.

Dôvody prečo nakupovať v Okay - garantujú najnižšiu cenu, menšie predajne urýchlia nákup. Na všetko sa môžeš pozrieť pohodlne, z blízka a ponúkajú len preverené a kvalitné produkty. Pre veľkú sieť máš blízko predajňu a v nich odborne vyškolený personál, ktorý ochotne Ťa obslúži. Dopravu a inštaláciu zabezpečia vo všetkých kamenných obchodoch. Peniaze k nákupu nepotrebuješ, vypracujú splátkový kalendár. Záručná doba, výmena produktu, vrátenie tovaru ako aj on-line nákup je samozrejmosťou podľa platných obchodných podmienok.

Príjemný deň produktmi od OKAY!

Iné Elektronika obchody - Tvoje mesto

Služba TIENDEO používa súbory cookies pre svoje služby, personalizované reklamy a analýzu sieťovej prevádzky. Úroveň súkromia si môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach.