Výpredaj skladov nábytok

Uverejnené včera
Otvor ponuky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávať najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávať letáky z kategórie Elektronika

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Elektronika obchody - tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Okay ...

Okay je obchod so spotrebnou elektronikou

Ponuka v obchodoch Okay

V obchodoch Okay dostaneš širokú škálu elektrospotrebičov a príslušenstva od rôznych značiek, ako televízory, satelitnú techniku, meteostanice, alarmy, kamery, zvončeky, audiotechniku, videotechniku, slúchadlá, batérie, akumulátory, meniče napätia, práčky, sušičky, sporáky, ohrievače vody, umývačku riadu, vstavané spotrebiče, chladničky, mrazničky, mikrovlnky, odsávače pár, vysávače, kuchynské roboty, žehličky, kávovary, šijacie stroje, mobilné telefóny aj spríslušenstvom, notebooky, tablety, hry, pokladnice, GPS navigácie, kamery do auta, fotoaparáty, externé disky, klávesnice, monitory, rôzne príslušenstvo k výrobkom v predaji. Značky ktoré predáva Okay: Samsung, BEKO, Lenovo, AEG, LG, Zanussi Tassimo, Sony, Singer atď.

História Okay

Spoločnosť Okay elektronika založil brnenský rodák Jindřich Životský v roku 1994. Vypracoval sa z nuly na vrchol vlastnými silami. Už od detstva mal v sebe nadšenie pre obchod. Koniec totality mu priniesol príležitosť po čom tak túžil - podnikať. Štart bol úspešný a prvá brnianská predajňa už nestačila a vtedy sa začala expanzia vďaka ktorej dnes má viac ako 120 predajní v Českej a v Slovenskej republike. V roku 2012 prevzal predajňu nábytku JENA a skĺbil predaj elektra s nábytkom. Ďalším ambicióznym  podnikateľskym krokom vznikla sieť večierok OKAY Market.

Dôvody prečo nakupovať v Okay - garantujú najnižšiu cenu, menšie predajne urýchlia nákup. Na všetko sa môžeš pozrieť pohodlne, z blízka a ponúkajú len preverené a kvalitné produkty. Pre veľkú sieť máš blízko predajňu a v nich odborne vyškolený personál, ktorý ochotne Ťa obslúži. Dopravu a inštaláciu zabezpečia vo všetkých kamenných obchodoch. Peniaze k nákupu nepotrebuješ, vypracujú splátkový kalendár. Záručná doba, výmena produktu, vrátenie tovaru ako aj on-line nákup je samozrejmosťou podľa platných obchodných podmienok.

Príjemný deň produktmi od OKAY!

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie