Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z Telekom.

Hľadáš najlepšie Telekom ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Telekom zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Telekom alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Elektronika v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Telekom a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Elektronika, ako je napríklad brožúra Faxcopy "Zľavou 25 %" platné od od 28/5 do do 30/5.

Iné Elektronika katalógy

  • Logo O2
  • Logo Telekom
  • Logo Orange
  • Logo Mi Store
  • Logo Lamitec
  • Logo Fotolab Cewe

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Telekom ...

Telekom je poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a IPTV

Čo ponúka Telekom

Telekom v prvom rade ponúka telefonické služby, internetové služby a služby digitálnej televízie. Ponúka rôzne druhy paušálov, romingy, volania do zahraničia, prenos čísla, dátové balíky, rôzne zľavy a akcie, rôzne programy bez záväzkov, doplnkové služby. Okrem toho ponúka mobily rôznej značky, tablety, nooteboky. Pre digitálne televízne služby dodáva všetky potrebné doplnky podľa výberu klienta. Telekom má na celom Slovensku hustú sieť predajní, kde okrem ponúkaných služieb preberú prístroje na opravu. Slovak Telekom v súčasnosti pracuje na rozširovaní pokrytia optickou sieťou.

Informácie o Telekom

Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group. Majoritným akcionárom spoločnosti Slovak Telekom a.s. je Deutsche Telekom AG s podielom 100% akcii. Deutsche Telekom je popredná telekomunikačná spoločnosť, ktorá poskytuje služby viac ako 180 miliónom zákazníkom v 50 krajinách. Slovak Telekom a. s. do 1.7.2010 vlastnil 100% akcii spoločnosti T-mobile a. s. ktorá bola poskytovateľom portfólia služieb mobilnej komunikácie. Po jej plnom začlenení do svojich štruktúr vtedajšia spoločnosť T-Mobil Slovakia zanikla. Dcérskymi spoločnosťami Telekomu sú: Zoznam s.r.o., Zoznam Mobile s.r.o., TelekomSec s.r.o., PosAm s.r.o.

Môj Telekom je samoobslužný portál, ktorý umožňuje rýchlo a jednoducho spravovať svoje služby. Získaš prehľad o svojich faktúrach a spotrebe. Na portáli Telekom Fórum sa môžeš spýtať ak máš nejasnosti ohľadom služieb, ktoré využívaš, alebo môžeš tu zdieľať svoje skúsenosti. Telekom ponúka aj poistenie zariadenia ako aj cestovné piostenie v spolupráci s overenými poisťovacími partnermi. Novými službami sa snažia zlepšiť starostlivosť o zákazníkoch. Pri prenose čísla všetko vybaví Telekom, len ho musíš o to požiiadať. A nie len to, všetky problémy a nejasnosti okolo ich služieb vyrieší alebo poradí.

Nerušené telefonovanie a surfovanie na internete so službami Telekom!