Tiendeo official website

Zľavou 25 %

Onedlho vyprší

Ponuky Faxcopy

Hľadáš najlepšie Faxcopy ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Faxcopy zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Faxcopy alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Elektronika v tvojom meste. Je momentálne 2 Faxcopy katalógov on Tiendeo. Prezri si najnovší Faxcopy katalóg "Zľavou 25 %" platné od od 28/5 do do 30/5 a začni šetriť teraz!

Iné Elektronika katalógy

  • Logo O2
  • Logo Telekom
  • Logo Orange
  • Logo Mi Store
  • Logo Lamitec
  • Logo Fotolab Cewe

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Faxcopy ...

FaxCOPY je spoločnosť s kancelárskou technikou

Ponuka produktov a služieb od FaxCOPY

Ponuka tovaru od FaxCOPY: Kancelárske potreby - albumy, rámy, rámčeky, balenie, lepenie, korekcia, zakladače, zošity, bloky, písacie potreby, kancelárska technika, IT výpočtová  technika, fotoaparáty, objektívy, kamery, blesky, ďalekohľady, mikroskópy, lupy, fototlačiarne, drony, audio, videotechnika, atramenty, tonery, papiere a iné. Ponúknuté služby: tlač na tričká, vankúše, uteráky, hrnčeky, flaše, keramiku, fotokalendáre, fotoknihy, prívesky, náramky, perá, obaly, krabičky, pečiatky, menovky, tabuľky, oznámenia, vizitky, tlač fotografií, veľkoformátová tlač, 3D tlač, väzby diplomoviek, laminovanie, skenovanie, posielanie dokumentov, napaľovanie a potlač CD, DVD, grafické práce atď.

Informácie o FaxCOPY

Spoločnosť FayCOPY spôsobí na Slovenskom trhu od roku 1991. Spočiatku činnosť sa sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh. Neskôr pribudla aj servisná starostlivosť o predané zariadenia. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o. Spoločnosť FaxCOPY ku zákazníkom chce byť čo najbližšie, preto vybudovala sieť predajni v rámci celej Slovenskej republiky, ktorú postupne sústredili do nákupných centier. V predajniach je dnes nielen kancelárska technika dostupná, ale aj spotrebný materiál, kancelárske potreby a široká ponuka služieb.

 

Snahou spoločnosti je vyjsť v ústrety zákazníkom, splniť ich požiadavky a vyhnúť sa prípadným nedorozumeniam a problémom spôsobenými nerovnakým výkladom noriem v obchodných vzťahoch. Predaj tovaru a poskytovanie služieb je realizovaný v súlade so všeobecnými obchodnými podmienkami, preto vo vlastnom záujme pozorne prečítaj skôr ako začneš nakupovať. FaxCOPY ponúka stálym zákazníkom vernostný program, ktorý sa vzťahuje na nákup v kamenných predajniach. Podľa záujmu zákazníka poskytuje tri programy zvýhodnenia -WEB karta, BONUS karta a DISCOUNT karta. PARTNER karta zahŕňa špeciálne vernostné programy pre celoslovenských firemných zákazníkov. Poskytuje aj diagnostikovanie zariadení, ďalej nákup na splátky a pick-up servis, čo uľahčuje odoslanie reklamovaného zariadennia. Túto službu možno využiť len na reklamáciu.

Príjemné nakupovanie v predajniach FaxCOPY!