Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávat najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávat letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Elektronika obchody - Tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Orange ...

Orange Slovensko je slovenský mobilný operátor

Ponuka Orange Slovensko

Spoločnosť Orange Slovensko prevádzkuje siete označené ako 2G, 3G, 4G. V roku 2007 spustil svoju pevnú optickú sieť založenú na technológii FTTH. V nej poskytuje služby internetu cez optický kábel, digitálnej televízie a pevnej telefónnej linky. V budúcnosti chce rozšíriť a stať sa najhustejšou optickou sieťou v Európe. V auguste 2018 spustil vlastnú satelitnú platformu pre poskytovanie televízneho vysielania. Pod názvom OrangeŠport spustil vlastnú televíznu stanicu. Mobilný internet je vhodný pre tablety alebo počítač. Pevný internet funguje bez problémov. Vysoké rýchlosti umožnia odoslanie videí, obrazov a veľkých súborov. Televízia ponúka 96 kanálov a viac ako 45 extra kanálov. V Orange predajni máš k dispozícii aj mobilné telefóny rôznych značiek a k tomu aj doplnky.

Informácie o Orange Slovensko

Orange Slovakia je najväčším mobilným operátorom na Slovensku. Na domácom trhu, na ktorom pôsobí už viac ako 20 rokov vybudovali stabilnú pozíciu, kde má takmer 3 milióny zákazníkov. Počet zákazníkov stále narastá. Je veľký záujem o pevný internet a digitálnu televíziu. Spoločnosť Orange Slovensko je držiteľom certifikátu enviromentálneho manažérstva a certfikátu informačnej bezpečnosti. Nezávislí auditori potvrdili, že Orange Slovensko má vybudovaný systém riadenia, ktorý zákazníkom zaručuje kvalitné, stabilné a konzistentné poskytovanie služieb.

Potrebuješ poradiť s nastavením telefónu alebo služby? Na Orange Expert linke nájdeš všetky potrebné návody, nastavenia, rady a tipy pre nastavenie modemov, routerov, televízie, tabletov, notebookov, smart hodiniek a iné. Ponúka aj iné služby, ako bezkontaktné mobilné platby. Chráň životné prostredie, aktivuj si elektronickú faktúru cez web alebo e-mail. Ak náhodou prídeš o svôj telefón, majú pre Teba vždy pripravený 4G telefón z aktuálnej ponuky. Poisti si svoj telefón alebo faktúru pre prípad neočakávaných udalostí. Využívaj lokalizačné služby, hlasové služby, finančné služby a reklamné služby prostredníctvom Orange.

Príjemné surfovanie na internete, pozeranie TV a telefonovanie so službami Orange Slovensko!