Iné Elektronika obchody - Tvoje mesto

Iné Elektronika online obchody

Najdi ponuky PLANEO - Tvoje mesto

Nieco, co ta môže zaujímat - PLANEO ...

PLANEO Elektro je sieť predajní s elektrospotrebičmi

Sortiment tovaru v obchodoch PLANEO

V širokej ponuke sú elektrospotrebiče - voľne stojace, vstavané, práčky, sušičky, elektrické rúry, varné dosky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, žehličky, varné konvice, hriankovače, kávovary, mixéry, roboty, vysávače, televízory, fotoaparáty, kamery, hudobné nástroje, hračky, DVD prehrávače, hracie konzoly, hifi systémy, slúchadlá, domáce kiná, výpočtová technika, nooteboky, monitory, mobilné telefóny ďalej široká ponuka elektropríslušenstva, náradia do dielne, do záhrady a ešte omnoho viac. Značky, ktoré predáva obchodná sieť PLANEO: AEG-Elektrolux, Amica, Apacer, Armor, Asus, Babyliss, Beko, Bosch, Braun, Budy Toys, Buxon, Candy, Casio, Daewoo, Elektrolux, Gorenje, Franklin, Garmin, Grunding, Hama, Indesit, HTC, Krups, Lamart, LG, Logitech, Maxell, Motorola, Moulinex, Nikon, Olympus, Panasonic, Philips, Rowenta, Samsung, Sencor, Siemens, Singer,  Tefal, Toshiba, Wirphol, Zanussi atď.

Informácie o PLANEO

PLANEO je špecializovaná sieť predajní na Slovensku a v Čechách so širokým sortimentom elektroniky. Ide o najmladšiu sieť elektropredajní, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2009. Stačilo pár rokov na to, aby sa vyšvihla do popredia na trhu eletroniky. Na Slovensku má 43 elektropedajní, ktoré nájdeš aj vo veľkých nákupných centrách. Charakter sortimentu vyžaduje pravidelné školenie zamestnancov, čo prispieva k odbornému obsluhovaniu zákazníkov.

PLANEO okrem pohodlného nákupu ponúka aj doplnkové služby. Vďaka ním sa z nakupovania stáva pôžitok. Zákazníci sa môžu na PLANEO vždy spoľahnúť. Ak chceš mať zabezpečenú dopravu tovaru zadarmo, spoľahni sa na PLANEO. Dať si predĺžiť záruku na päť rokov, poistiť si výrobok, alebo sa zbaviť starého elektrospotrebiča? Aj to vyrieší PLANEO. Široká ponuka splátkových produktov tiež zjednodušia a spríjemnia nakupovanie. Nemusiš osobne chodiť do obchodov, stačí pár klikov z pohodlia domova keď nakupuješ v e-shope a máš vybavenú celú domácnosť elektrospotrebičmi. Byť verným sa oplatí. V rámci vernostného programu "Rodinná karta" vždy máš ponuku za najlepšie ceny. Aj od PLANEO môžeš prekvapiť blízkych darčekovou poukážkou. Neváhaj a návštiv predajne PLANEO.

Príjemné nakupovanie!

Iné Elektronika obchody - Tvoje mesto

Služba TIENDEO používa súbory cookies pre svoje služby, personalizované reklamy a analýzu sieťovej prevádzky. Úroveň súkromia si môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach.