Tiendeo official website

Ponuky PLANEO Elektro

Viac ako mesiac

  Ponuky PLANEO Elektro

  Hľadáš najlepšie PLANEO Elektro ponuky?

  Ak hľadáš najväčšie PLANEO Elektro zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od PLANEO Elektro alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Elektronika v tvojom meste. Momentálne existuje 1 PLANEO Elektro katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší PLANEO Elektro katalóg "Ponuky PLANEO Elektro" platné od od 15/11 do do 15/11 a začni šetriť teraz!

  Iné Elektronika katalógy

  • Logo O2
  • Logo Telekom
  • Logo Orange
  • Logo Mi Store
  • Logo Lamitec
  • Logo Fotolab Cewe

  Niečo, čo ťa môže zaujímať - PLANEO Elektro ...

  PLANEO Elektro je sieť predajní s elektrospotrebičmi

  Sortiment tovaru v obchodoch PLANEO Elektro

  V širokej ponuke sú elektrospotrebiče - voľne stojace, vstavané, práčky, sušičky, elektrické rúry, varné dosky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, žehličky, varné konvice, hriankovače, kávovary, mixéry, roboty, vysávače, televízory, fotoaparáty, kamery, hudobné nástroje, hračky, DVD prehrávače, hracie konzoly, hifi systémy, slúchadlá, domáce kiná, výpočtová technika, nooteboky, monitory, mobilné telefóny ďalej široká ponuka elektropríslušenstva, náradia do dielne, do záhrady a ešte omnoho viac. Značky, ktoré predáva obchodná sieť PLANEO Elektro: AEG-Elektrolux, Amica, Apacer, Armor, Asus, Babyliss, Beko, Bosch, Braun, Budy Toys, Buxon, Candy, Casio, Daewoo, Elektrolux, Gorenje, Franklin, Garmin, Grunding, Hama, Indesit, HTC, Krups, Lamart, LG, Logitech, Maxell, Motorola, Moulinex, Nikon, Olympus, Panasonic, Philips, Rowenta, Samsung, Sencor, Siemens, Singer,  Tefal, Toshiba, Wirphol, Zanussi atď.

  Informácie o PLANEO Elektro

  PLANEO Elektro je špecializovaná sieť predajní na Slovensku a v Čechách so širokým sortimentom elektroniky. Ide o najmladšiu sieť elektropredajní, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2009. Stačilo pár rokov na to, aby sa vyšvihla do popredia na trhu eletroniky. Na Slovensku má 43 elektropedajní, ktoré nájdeš aj vo veľkých nákupných centrách. Charakter sortimentu vyžaduje pravidelné školenie zamestnancov, čo prispieva k odbornému obsluhovaniu zákazníkov.

  PLANEO Elektro okrem pohodlného nákupu ponúka aj doplnkové služby. Vďaka ním sa z nakupovania stáva pôžitok. Zákazníci sa môžu na PLANEO vždy spoľahnúť. Ak chceš mať zabezpečenú dopravu tovaru zadarmo, spoľahni sa na PLANEO Elektro. Dať si predĺžiť záruku na päť rokov, poistiť si výrobok, alebo sa zbaviť starého elektrospotrebiča? Aj to vyrieší PLANEO Elektro. Široká ponuka splátkových produktov tiež zjednodušia a spríjemnia nakupovanie. Nemusiš osobne chodiť do obchodov, stačí pár klikov z pohodlia domova keď nakupuješ v e-shope a máš vybavenú celú domácnosť elektrospotrebičmi. Byť verným sa oplatí. V rámci vernostného programu "Rodinná karta" vždy máš ponuku za najlepšie ceny. Aj od PLANEO Elektro môžeš prekvapiť blízkych darčekovou poukážkou. Neváhaj a návštiv predajne PLANEO Elektro.

  Príjemné nakupovanie!