Tiendeo official website

Dráčik Katalóg!

25 dní zostáva

Hľadáš najlepšie Dráčik ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Dráčik zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Dráčik alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Hračky a Voľný Čas v tvojom meste. Momentálne existuje 1 Dráčik katalóg na Tiendeo. Prezri si najnovší Dráčik katalóg "Dráčik Katalóg!" platné od od 10/10 do do 31/12 a začni šetriť teraz!

Iné Hračky a Voľný Čas katalógy

  • Logo Dráčik
  • Logo Martinus
  • Logo Panta Rhei
  • Logo ALBI
  • Logo Satur
  • Logo Muziker

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Dráčik ...

Dráčik je najväčším predajcom hračiek na Slovensku

Sortiment v obchodoch Dráčik

 

Dráčik predajne ponúkajú kvalitné značkové hračky, pre všetky vekové skupiny, pre dievčatá aj pre chlapcov. Bábiky rôznej veľkosti vlasmi aj bez vlasov potešia všetky dievčatká. K bábikám patria aj domčeky, nábytok, oblečenie, kočíky, tašky, koníky, hrebene. Do detskej izby patria aj kuchynky, riad, prislušenstvo, drevené hračky, spoločenské hry, hry na postavy, hudobné nástroje, figúrky zvieratiek, postavičky, kreatívne hračky, legá, logické hry, autíčka, knižky, hryzadlá, plyšové hračky, puzzle, stavebnice, školské potreby, dráhy, hracie sady, náradie do piesku, lopty, hojdačky a ešte omnoho viac. Ako všetky obchody aj Dráčik má svoje letáky, katalógy, ktoré ponúkajú výhodný nákup.

 

História  - Dráčik

 

Predajne Dráčik na Slovensku sú umiestnené v centrách najväčších miest, vo všetkých významných nákupných centrách a vo vybraných nákupných galériách. Rýchlym tempom rozširuje aj predajnú sieť v Čechách a na Morave, čím sa snaží  ponúknuť čo najviac hračiek za skvelé ceny aj českým zákazníkom. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu s hračkami už od roku 1991, kedy bolo vytvorené aj logo spoločnosti - Dráčik. Logo - postavička Dráčika je vďaka pravidelným marketingovým aktivitám veľmi dobre známe nielen medzi deťmi, ale aj medzi dospelými. Je synonymom zábavy, hier a detskej radosti. Účelom vernostného programu Dráčik – Rozprávková karta je vzájomne výhodný vzťah, kedy Držiteľ karty získava výhody spojené s členstvom vo vernostnom programe a možnosť získať informácie o výhodách, akciách a ponukách. Držiteľ Karty môže vybraný tovar nakupovať za Rozprávkové ceny. Pre ​​držiteľov kariet je pripravované množstvo rôznych aktivít a výhod. Nevieš pre svojich blízkych vybrať vhodný darček? Prekvap ich darčekovou kartou, ktorú môžeš zaobstarať nielen v našich predajniach, ale aj online, ako aj napupovať online. Odoberaj newsletter, sleduj socialne siete aby si mohol byť medzi prvými, kto sa dozvie o našich novinkách, akciách! 

 

 

 

 

Nasleduj Tiendeo

Stiahni Tiendeo aplikáciu

Stiahni Tiendeo aplikáciuStiahni Tiendeo aplikáciu

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právne upozornenie |
Spravovať cookies