Tiendeo official website
Prihlás sa na odber nášho newslettera
Chystáme sa publikovať ponuky z Dráčik.

Hľadáš najlepšie Dráčik ponuky?

Ak hľadáš najväčšie Dráčik zľavy, si na správnom mieste. Tu na Tiendeo máme všetky katalógy, takže Ti neuniknú žiadne online akcie od Dráčik alebo akékoľvek iné obchody v kategórii Hračky a Voľný Čas v tvojom meste. Prihlás sa na odber nášho newatelleru a buď informovaný o nových ponukách od Dráčik a buď prvý, kto sa dozvie o najlepších ponukách online. Kým čakáš môžeš si prezerať najnovšie katalógy v kategórii Hračky a Voľný Čas, ako je napríklad brožúra Martinus "Katalóg 2024" platné od od 11/1 do do 22/9.

Iné Hračky a Voľný Čas katalógy

  • Logo Raj Hračiek
  • Logo HrackyShop
  • Logo Pompo
  • Logo Predeti
  • Logo Art Forum
  • Logo Kartago Tours

Niečo, čo ťa môže zaujímať - Dráčik ...

Dráčik je najväčším predajcom hračiek na Slovensku

Sortiment v obchodoch Dráčik

 

Dráčik predajne ponúkajú kvalitné značkové hračky, pre všetky vekové skupiny, pre dievčatá aj pre chlapcov. Bábiky rôznej veľkosti vlasmi aj bez vlasov potešia všetky dievčatká. K bábikám patria aj domčeky, nábytok, oblečenie, kočíky, tašky, koníky, hrebene. Do detskej izby patria aj kuchynky, riad, prislušenstvo, drevené hračky, spoločenské hry, hry na postavy, hudobné nástroje, figúrky zvieratiek, postavičky, kreatívne hračky, legá, logické hry, autíčka, knižky, hryzadlá, plyšové hračky, puzzle, stavebnice, školské potreby, dráhy, hracie sady, náradie do piesku, lopty, hojdačky a ešte omnoho viac. Ako všetky obchody aj Dráčik má svoje letáky, katalógy, ktoré ponúkajú výhodný nákup.

 

História  - Dráčik

 

Predajne Dráčik na Slovensku sú umiestnené v centrách najväčších miest, vo všetkých významných nákupných centrách a vo vybraných nákupných galériách. Rýchlym tempom rozširuje aj predajnú sieť v Čechách a na Morave, čím sa snaží  ponúknuť čo najviac hračiek za skvelé ceny aj českým zákazníkom. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu s hračkami už od roku 1991, kedy bolo vytvorené aj logo spoločnosti - Dráčik. Logo - postavička Dráčika je vďaka pravidelným marketingovým aktivitám veľmi dobre známe nielen medzi deťmi, ale aj medzi dospelými. Je synonymom zábavy, hier a detskej radosti. Účelom vernostného programu Dráčik – Rozprávková karta je vzájomne výhodný vzťah, kedy Držiteľ karty získava výhody spojené s členstvom vo vernostnom programe a možnosť získať informácie o výhodách, akciách a ponukách. Držiteľ Karty môže vybraný tovar nakupovať za Rozprávkové ceny. Pre ​​držiteľov kariet je pripravované množstvo rôznych aktivít a výhod. Nevieš pre svojich blízkych vybrať vhodný darček? Prekvap ich darčekovou kartou, ktorú môžeš zaobstarať nielen v našich predajniach, ale aj online, ako aj napupovať online. Odoberaj newsletter, sleduj socialne siete aby si mohol byť medzi prvými, kto sa dozvie o našich novinkách, akciách!