Ponuky a Darčeky na Vianoce 2020

NEČAKAJTE S NÁKUPOM DARČEKOV AŽ NA VIANOCE!

Skráťte si čakanie na ďalšie Vianoce využitím všetkých ponúk a akcií, ktoré môžete na Tiendeo nájsť.

Najlepšie ponuky Tiendeo pre Vianoce

Najlepšie obchody s Vianoce ponukami

Logo Lidl
Logo ZARA
Logo H&M
Logo Ikea
Logo Sportisimo
Logo Merkury Market
Logo NAY
Logo JYSK
Logo Decathlon
Logo Möbelix
Logo Kaufland
Logo Tesco
Logo Datart
Logo OBI
Logo Okay
Logo Dr max
Logo Intersport
Logo HORNBACH
Logo Decodom
Logo Kika
Logo Tempo Kondela

AKÉ VIANOČNÉ PONUKY MÔŽEME OČAKÁVAŤ?

Predvídaví nakupujúci ušetria počas Vianoc najviac: najlepší predajcovia, ako Lidl, ZARA, H&M, Ikea, Sportisimo, Merkury Market, NAY, JYSK, už ponúkajú špeciálne ponuky a katalógy, ktoré splnia vaše priania.

Najvyhľadávanejšie zľavy sú v kategóriách hračiek, elektroniky a potravín a spolu so smartphonmi, televízormi a spotrebičmi patria medzi najžiadanejšie ponuky. Potraviny sú samostatnou kategóriou, pretože vyhľadávania pre oblátku s medom, ovocie a orechy, aperitív, víno, kapor, bobal’kym alebo koláč vianočka stúpajú a zahŕňajú tiež veci, ktoré by sa inak kvôli cene vynechali, ale počas vianočných ponúk sa stávajú dostupnejšími.


NAPLÁNUJTE SI SVOJE NÁKUPY A UŠETRITE POČAS VIANOC

Plánovanie nákupov je jediný spôsob ako ušetriť peniaze počas vianočných sviatkov bez toho, aby ste sa pripravili o sviatočnú náladu. Vďaka Tiendeo môžete jednoducho vyhľadať ponuky a zľavy v brožúrach a kupónoch, ktoré pre vás veľké značky a predajcovia pre toto obdobie pripravili.

Nenechajte si ujsť najlepšie ponuky pre supermarket, hračky, elektroniku a nábytok a doprajte si všetko, po čom túžite. Vianoce sa ešte len začali.

Šťastné a veselé šetrenie, veselé sviatky!