Tiendeo official website
Vianoce

Vianoce 2023 Ponuky a Darčeky

NEČAKAJTE S NÁKUPOM DARČEKOV AŽ NA VIANOCE!

Skráťte si čakanie na ďalšie Vianoce využitím všetkých ponúk a akcií, ktoré môžete na Tiendeo nájsť.
Vianoce

Najlepšie obchody s Vianoce ponukami

  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Merkury Market
  • Logo Billa
  • Logo OBI

Ďalšie udalosti

AKÉ VIANOČNÉ PONUKY MÔŽEME OČAKÁVAŤ?

Predvídaví nakupujúci ušetria počas Vianoc najviac: najlepší predajcovia, ako Billa, Lidl, Tesco, METRO, Kaufland, Oriflame, FreshJYSK ponúkajú špeciálne ponuky a katalógy, ktoré splnia vaše priania.

Najvyhľadávanejšie zľavy sú v kategóriách hračiek, elektroniky a potravín a spolu so smartphonmi, televízormi a spotrebičmi patria medzi najžiadanejšie ponuky. Potraviny sú samostatnou kategóriou, pretože vyhľadávania pre oblátku s medom, ovocie a orechy, aperitív, víno, kapor, bobal’kym alebo koláč vianočka stúpajú a zahŕňajú tiež veci, ktoré by sa inak kvôli cene vynechali, ale počas vianočných ponúk sa stávajú dostupnejšími.


NAPLÁNUJTE SI SVOJE NÁKUPY A UŠETRITE POČAS VIANOC

Plánovanie nákupov je jediný spôsob ako ušetriť peniaze počas vianočných sviatkov bez toho, aby ste sa pripravili o sviatočnú náladu. Vďaka Tiendeo môžete jednoducho vyhľadať ponuky a zľavy v brožúrach a kupónoch, ktoré pre vás veľké značky a predajcovia pre toto obdobie pripravili.

Nenechajte si ujsť najlepšie ponuky pre supermarket, hračky, elektroniku a nábytok a doprajte si všetko, po čom túžite. Vianoce sa ešte len začali.

Šťastné a veselé šetrenie, veselé sviatky!
Vianoce