Vianoce 2021 Ponuky a Darčeky

NEČAKAJTE S NÁKUPOM DARČEKOV AŽ NA VIANOCE!

Skráťte si čakanie na ďalšie Vianoce využitím všetkých ponúk a akcií, ktoré môžete na Tiendeo nájsť.

Najlepšie ponuky Tiendeo pre Vianoce

Najlepšie obchody s Vianoce ponukami

Logo Tesco
Logo METRO
Logo Pet Center
Logo Mall
Logo H&M Home
Logo BonPrix
Logo Yves Rocher
Logo Kaufland
Logo Lidl
Logo New Yorker
Logo Billa
Logo Pepco
Logo COOP Jednota
Logo tedi
Logo TETA Drogerie
Logo Fresh
Logo JYSK
Logo Dm Drogerie
Logo Merkury Market
Logo PLANEO Elektro
Logo Orange

AKÉ VIANOČNÉ PONUKY MÔŽEME OČAKÁVAŤ?

Predvídaví nakupujúci ušetria počas Vianoc najviac: najlepší predajcovia, ako Billa, Lidl, Tesco, METRO, Kaufland, Oriflame, FreshJYSK ponúkajú špeciálne ponuky a katalógy, ktoré splnia vaše priania.

Najvyhľadávanejšie zľavy sú v kategóriách hračiek, elektroniky a potravín a spolu so smartphonmi, televízormi a spotrebičmi patria medzi najžiadanejšie ponuky. Potraviny sú samostatnou kategóriou, pretože vyhľadávania pre oblátku s medom, ovocie a orechy, aperitív, víno, kapor, bobal’kym alebo koláč vianočka stúpajú a zahŕňajú tiež veci, ktoré by sa inak kvôli cene vynechali, ale počas vianočných ponúk sa stávajú dostupnejšími.


NAPLÁNUJTE SI SVOJE NÁKUPY A UŠETRITE POČAS VIANOC

Plánovanie nákupov je jediný spôsob ako ušetriť peniaze počas vianočných sviatkov bez toho, aby ste sa pripravili o sviatočnú náladu. Vďaka Tiendeo môžete jednoducho vyhľadať ponuky a zľavy v brožúrach a kupónoch, ktoré pre vás veľké značky a predajcovia pre toto obdobie pripravili.

Nenechajte si ujsť najlepšie ponuky pre supermarket, hračky, elektroniku a nábytok a doprajte si všetko, po čom túžite. Vianoce sa ešte len začali.

Šťastné a veselé šetrenie, veselé sviatky!