Najdi ponuky Hyper-Supermarket - Tvoje mesto

Najpopulárnejšie Hyper-Supermarket týždenné reklamy

Hyper-Supermarket

Nájdi nalepšie hypermarkety, supermarkety s pomocou Tiendeo

Hypermarket je samoobslužná a veľkokapacitná maloobchodná predajňa so širokou ponukou potravinového a nepotravinového tovaru. Kvôli svojej značnej rozlohe sú väčšinou umiestńované na okraji mesta, kde sú dobre dostupné autom. Najdlhšie existujúci zahraničný potravinový reťazec na Slovensku je BILLA. Postupne pribúdali ďalšie aj väčšie nákupné centrá.

 

Najlepšie hypermarkety, supermarkety, nákupné centrá na Slovensku

Všeobecné a potravinárske obchodné reťazce pôsobiace na Slovensku: COOP Jednota, Fresch, Milk Agro, CBA, Tesco, Billa, Lidl, Terno, Kaufland, Delia, Metro.

Drogérie: Teta Drogérie, DM Drogérie, 101 Drogérie 

Hobby markety: Merkury-Market, Mountfield, OBI, Hornbach

Reťazce s nábytkom a bytovými doplnkami: JYSK, Decodom, Bleck Red White, Drevona, Möbelisk, Asko Nábytok, kika nábytok,  Sconto, M-Variant, ZENO, IKEA

Reťazce so spotrebnou elektronikou: OKAY, Planeo, NAY, Datart

Športové reťazce: Sportisimo, EXIsport, Intersport, A3 Sport, Alpine Pro, Decathlon, A Pro Sport, HUDY , 4F. 

Hračkárstva: Dráčik, Alltoys, Pompo

Lekárne: Dr. Max, BENU. Schneider

Najväčšie nákupné centrá na Slovensku: Avion Shopping Park, Aupark, Eurovea Galleria, Bory Mall, Europa Shoping Center, Polus City Center, Shoppin Palace, Central, City Arena, Cassovia, Fórum atď.

Supermarket

Služba TIENDEO používa súbory cookies pre svoje služby, personalizované reklamy a analýzu sieťovej prevádzky. Úroveň súkromia si môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach.