Chystáme sa publikovat ponuky z A3 Sport

Prihlás sa a zisti, kedy!

Iní uživatelia tiež prezerajú tieto letáky

Upozornenia z Tiendeo

Chcem dostávat najnovšie letáky exluzívne ponuky - Tiendeo tvoje mesto

Tiež chcem dostávat letáky z kategórie

Zásady ochrany osobných údajov

Iné Šport obchody - Tvoje mesto

Niečo, čo ťa môže zaujímať - A3 Sport ...

A3 SPORT je maloobchodná sieť predajní so športovým tovarom

Čo ponúkajú obchody A3 SPORT

K športovaniu patrí aj správne oblečenie a obuv čo ponúkajú maloobchodné predajne A3 Sport. Ponúkajú produkty od rôznych značiek pre každý typ športu a pre každú vekovú skupinu a to vo všetkých veľkostiach. Sortiment obuvi: voľnočasové, bežecké, basketbalová obuv, fitnes obuv, sálová obuv, sandále, obuv na pláž, tenisová obuv, treningová obuv, turistická obuv, žabky, zimná obuv. Sortiment oblečenia: tričká, bundy, mikiny, nohavice, legíny, čiapky, šály, rukavice, čelenky, plavky, šortky, tielka, vesty, šaty, sukne, spodná bielizeň, zimné oblečenie. Doplnky: batohy, tašky, brankárske rukavice, fľaše, chrániče, lopty, ponožky, okuliare, šiltovky, štucne, uteráky a zimné doplnky. Značky predávané v obchodoch A3 SPORT: ADIDAS, ADIDAS ORIGINALS, ARENA, CONVERSE, CROCS, EISBAR, NIKE, PUMA, REEBOK, REEBOK KLASIK, SALAMON, SPYDER, UNDER ARMOUR,VANS.

O vzniku A3 SPORT

Maloobchodná sieť predajní A3 SPORT funguje od roku 1993 a je najväčším predajcom vyššie spomínaných značiek. S dôrazom na najširšiu ponuku a najnižšie ceny si udržiava pevnú pozíciu na trhu. Vyvážený pomer vybavenia a množstva atraktívnych výpredajov vytvára ideálne nákupné prostredie pre všetky vekové kategórie. Predajne nájdeš v Nemecku, Česku a na Slovensku. Na Slovensku sú vo veľkých nákupných centrách a vo väčších mestách.

Nákup okrem kamenných obchodov môžeš uskutočniť aj on-line. Ku každému nákupu nad 120 € dostaneš značkový darček. Platbu môžeš uskutočniť v hotovosti, dobierkou, platobnou kartou, bankovým prevodom. Výmena tovaru je možná do 14 dní. Získaj zákaznícku kartu a pri každom nákupe sa Ti pripíšu body, ktoré pri nasledujúcom nakupovaní môžeš premeniť na zľavu. Darčekové poukážky sú v predaji vo všetkých kamenných obchodoch a e-shopoch. Reklamáciu si vybavíš podľa platných zákonov.

Príjemné nakupovanie a športovanie v oblečení od A3 SPORT!

Viac ponúk z Šport