Čierny piatok 2022 Ponuky & Katalógy

NEČAKAJTE NA ĎAĽŠÍ BLACK FRIDAY, CEZ KTORÝ UŠETRÍTE!

Kým čakáte na ďalší Black Friday, ktorý nastane 25. novembra 2022, využite všetky ponuky a akcie, ktoré nájdete na Tiendeo.

Najlepšie ponuky Tiendeo pre Black Friday

Najlepšie zapojené obchody v Black Friday

Logo Lidl
Logo ZARA
Logo H&M
Logo Ikea
Logo Sportisimo
Logo Merkury Market
Logo NAY
Logo JYSK
Logo Decathlon
Logo Möbelix
Logo Kaufland
Logo Tesco
Logo Datart
Logo OBI
Logo Okay
Logo Dr max
Logo Intersport
Logo HORNBACH
Logo Decodom
Logo XXXLutz
Logo Kondela

ČO JE BLACK FRIDAY?

Black Friday pochádza z Ameriky a uskutočňuje sa vždy v piatok po sviatku Vďakyvzdania. Aj keď sa oslavy Black Friday prvýkrát objavili v minulom storočí, od roku 2005 bol ich rast exponenciálny a rozšíril sa po celej Európe a stal sa poprednou komerčnou udalosťou po celom svete.

Mnoho spotrebiteľov s napätím očakáva príchod tohto dátumu, aby mohli ťažiť z viacerých ponúk, ktoré im ponúkajú obchody a značky. Svoje nákupy plánujú tak, aby získali produkt, ktorý potrebujú, naštartovali svoje vianočné nákupy alebo jednoducho dostali do rúk zľavnený produkt, ktorý si ani neplánovali kúpiť.


KEDY JE BLACK FRIDAY?

Tento rok pripadá Black Friday na 25. novembra. V uplynulých rokoch bolo bežným zvykom začať ponúkať zľavy a akcie zhruba týždeň vopred a táto udalosť sa dala využiť nasledujúci víkend, ktorý bol známy ako Black Week.


PREDAJCOVIA ZAPOJENÍ DO BLACK FRIDAY

Rok čo rok sa tejto udalosti zúčastňuje viac maloobchodníkov a značiek a ponúkajú neuveriteľné zľavy. Online aj offline firmy chcú svojim zákazníkom poskytnúť najlepšie ponuky a akcie. Preto veľkí maloobchodníci, ako napríklad Möbelix, Answear alebo Hej, nechcú v tento deň premeškať príležitosť znížiť ich ceny v prospech svojich zákazníkov.

Okrem toho sú aj predajcovia, ktorí už začali svoju kampaň ponúk a zliav. Priamo teraz už môžete nájsť výborné ponuky u niektorých predajcov, ako napríklad Pet Center, Okay, Oriflame alebo Kaufland, a môžete začať šetriť.


AKÉ PONUKY MÔŽEME OČAKÁVAŤ?

Úspech Black Friday je v tom, že podľa interných údajov z Tiendeo sa tohto roku akcií Black Friday zúčastní 9 z 10 ľudí. Preto veľkí maloobchodníci, ako napríklad NAY, Datart alebo JYSK, nechcú v tento deň premeškať príležitosť znížiť svoje ceny v prospech svojich zákazníkov.

Medzi najvyhľadávanejšie akcie patria zľavy na módu a technológie, pretože napríklad u mobilných telefónov, televízorov alebo práčok dochádza k podstatnému cenovému rozdielu, čo znamená výrazné úspory.

Okrem toho sa tento dátum stáva skvelou príležitosťou na začatie vianočných nákupov, a teda na získanie najnižších cien za výrobky, ktoré ste si už plánovali kúpiť.


BLACK FRIDAY V TIENDEO

My v Tiendeo chceme pomôcť používateľom vyhľadať všetky tieto ponuky, ktoré im dokážu ušetriť nejaké peniaze počas akcie Black Friday. Preto sa počet katalógov a kupónov, ktoré uverejníme počas týchto dní, zreteľne zvyšuje. Napríklad: v Mexiku sa uverejnenie obsahu zvýšilo takmer o 30 % v porovnaní s predchádzajúcimi mesiacmi počas osláv Buen Fin 2019, čo je mexický brat akcie Black Friday.

Nepretržitá aktualizácia obsahu, ktorý ponúkame, pomáha používateľom dôverovať službe Tiendeo a našu webovú stránku používajú ako referenciu, keď potrebujú naplánovať svoje nákupy a vidieť najlepšie ponuky počas akcie Black Friday. Poďme späť do Mexika: otváranie katalógov sa zvýšilo o 200 % počas osláv Buen Fin 2019.


PLÁNUJTE A UŠETRITE S PONUKAMI BLACK FRIDAY

Ak chcete získať čo najzaujímavejšie ponuky, je potrebné ich dobre naplánovať. Vďaka Tiendeo môžete byť informovaní o všetkých zľavách, ktoré dnes ponúkajú značky a firmy, okrem toho, že budete môcť porovnávať a vyhľadávať najnižšie ceny rôznych produktov, ktoré plánujete kúpiť.

Čakajú na vás neuveriteľné zľavy na technológie, prístroje, hračky, nábytok a ešte oveľa viac.

Nepremeškajte to a buďte informovaní o všetkých najnovších ponukách pre Black Friday 2022!